Této akce se zúčastnilo 56 závodníků rally, 46 drifterů a 90 závodníků sprintu.

I když jsme při vstupu museli vyřídit mnoho papírování (v podobě čestných prohlášení) a také věci, nad kterými normálně neuvažujeme, šlo vidět, že i rodiny s dětmi se baví a mají, na co koukat.

Z pohledu pořadatele, není jednoduché zorganizovat akci, kde je 200 závodníků (bezpečnost, vládní opatření aj.)

Tímto děkuji všem divákům, že se chovali slušně, dodržovali veškerá opatření – až na jednu výjimku a to jsou odpadky, ale věřím, že se vše do příští veřejné akce naučíme (NEházet věci na zem).

Díky této vydařené akci přispějí organizátoři Motorsportu Kozlovice – Koprcup ,z.s a Kluci s FURT BOKEM částkou 5 tisíc korun na nákup bezlepkových potravin dětem z dětského domova v Liptale.

Rozhodli jsme, že se budeme snažit tuto částku opakovat každý odjetý závod v roce 2021. Takže buďte nám, závodníci, věrní. I díky vám, může být tato finanční podpora zachována a nákupem nějaké mňamky podporována

Chtěli bychom, aby všichni věděli, že tyto závody nejsou jen o benzínu a rychlosti, ale i o pomoci druhým.

Ještě jednou moc děkuji všem pořadatelům, závodníkům, divákům i sponzorům. Jsme součástí jednoho stroje, který bez správných součástek nemohl fungovat.

Koprcup v sobotu 12. června 2021 na tatrováckém polygonu v Kopřivnici.Koprcup v sobotu 12. června 2021 na tatrováckém polygonu v Kopřivnici.Zdroj: Jiří Baran

Těším se na vás při dalším závodu, který se uskuteční v sobotu 24. července. Opět si užijeme krásného počasí a rozjedeme velké závody pro amatéry.

David Škodík,
ředitel clubu Motorsport Kozlovice