Fortuna ČFL + MSFL

včera 14:46

Střelecký koncert Skácelovy družiny

Čekání na výhru skončilo. Fotbalisté Hlučína se po osmizápasovém půstu radovali z vítězství. Nutno podotknout, že stálo za to. Skácelova družina rozstřílela Velké Meziříčí vysoko 8:1.

7.10.2018

Dolní Benešov utrpěl debakl v Uničově

Ne úplně zdařilé třetiligové vystoupení má za sebou po neděli Dolní Benešov, který se představil v Uničově. Na hřišti stabilního účastníka MSFL inkasoval pětkrát a prohrál 0:5.

7.10.2018

Hlučínští chytli trojku

Na hřišti Kroměříže se v dalším kole MSFL představili fotbalisté Hlučína. Domů se vrací s prázdnou, nalomila je branka Motala ze závěru prvního poločasu. Nakonec prohráli 3:0.

30.9.2018

Derby nemělo vítěze

Hlučín – Bezesporu mezi největší šlágry prodlouženého víkendu v MSFL bylo derby mezi fotbalisty Hlučína a Dolního Benešova. Utkání, ve kterém hosté dvakrát vedli, skončilo nakonec remízou 2:2, když za domácí vyrovnával pět minut před koncem Štefek.

24.9.2018

Benešov dělal chyby, Hlučín zahazoval šance

Týmy z Opavska působící v MSFL vyválčily bod, a to díky hlučínské bezbrankové remíze v Uničově. Fotbalisté Dolního Benešova nezvládli domácí duel s Vyškovem, prohráli 2:3.

18.9.2018

Labuda řádil, čtyřmi góly zařídil výhru Benešova

Oba zástupci z Opavska v MSFL bodovali. Hlučín veze remízu 1:1 z Vyškova. Dařilo se fotbalistům z Dolního Benešova, kteří urvali tři body v Otrokovicích za vítězství 4:3. Všechny čtyři góly dal Filip Labuda.

11.9.2018

Kolaps Hlučína s Benešovem

Černou sobotu prožili oba zástupci z Opavska v MSFL. Nováček z Dolního Benešova nestačil doma na Petřkovice a prohrál 0:2. Ještě hůře dopadl Hlučín, který na vlastním hřišti padll ostudně s Otrokovicemi 1:4.

10.9.2018

Dolní Benešov získal velkou posilu, přichází brankář Bolek

Výraznou posilu získal nováček MSFL z Dolního Benešova.

3.9.2018

Třetiligové derby vítěze nepoznalo

Vyhrát mohl kdokoli, nakonec je z toho (v těchto bitvách) obligátní, a zřejmě spravedlivá remíza. I páté třetiligové měření sil mezi fotbalisty Petřkovic a Hlučína nabídlo atraktivní podívanou, kterou okořenily čtyři góly a již potřetí nerozhodný výsledek 2:2.

19.8.2018

Dolní Benešov kraloval v Hulíně

Po pohárovém úspěchu v Bruntále slaví nováček MSFL z Dolního Benešova další úspěch. V sobotu dokázal přivést tři body z Hulína.

19.8.2018

Hlučín veze bod z Líšně a je první

Hlučín – Dobrá podzimní forma hlučínských fotbalistů přetrvává. Slezané dokázali potřetí v řadě bodovat. Tentokrát vyválčili cennou remízu 1:1 v Líšni.

12.8.2018

Hlučín i v deseti dokázal urvat tři body

Hlučín – Druhou výhru slaví účastník MSFL z Hlučína. Slezané po velkém boji porazili v sobotu Hulín díky brance Heiníka 1:0. Domácí výběr přitom celý druhý poločas hrál v deseti.

12.8.2018

Benešov dával góly pouze z penalt

Dolní Benešov – Byli papírovými favority. Svou roli ale nováček MSFL z Dolního Benešova nezvládl. Na domácím trávníku s Valašským Meziříčím pouze remizoval 2:2. Navíc oba góly vstřelil Filip Labuda z pokutových kopů.

5.8.2018

Nováček doplatil na špatnou koncovku

Nováček MSFL z Dolního Benešova se v sobotu představil v Uherském Brodě. Slezané sice nabrali během deseti minut dvoubrankové manko, nicméně se nepoložili a po kontaktní brance sahali po bodu. Avšak zahazovali šance a prohráli 2:1.

5.8.2018

Trenéru Skácelovi premiéra vyšla, Hlučín naděloval

Výborný vstup do zápasu měli ve Valašském Meziříčí fotbalisté Hlučína. Slezané šli už v osmé minutě do dvoubrankového vedení a nakonec si připsali do tabulky MSFL tři body za  vítězství 5:2. Trenér Alois Skácel mohl slavit vítěznou premiéru.

31.7.2018

Alois Skácel trenérem Hlučína

Nečekanou změnu na trenérském postu hlásí před startem sezony účastník MSFL z Hlučína.

22.7.2018

Hlučínu se rýsuje kádr na sezonu

Kouči třetiligového Hlučína se pomalu rýsuje kádr na novou sezonu. Na soupisku by se mělo napsat hned pět nováčků, a to Szotkowski, Mozol, Lišaník, Adamovský a Novák.

19.7.2018

Teplice - Prvoligové Teplice si na tréninkové hřiště Mexiko pozvaly Litoměřicko, které hraje ČFL.Před dvěma stovkami diváků vyhrály 6:0, dvakrát se prosadil Žitný.

19.7.2018

OBRAZEM: "Pasta" a spol. rozdávali ve Dvorech fotbalovou radost a pomáhali

Karlovy Vary – Fotbalový fanoušek musel zářit štěstím. Na dvorském stadionu v rámci doprovodné akce 53. ročníku MFF se totiž tradičně odehrál charitativní turnaj tří týmů za účasti VTJ Karlovy Vary, Výběru Karlovarska a hvězdného Real Top Praha, který pořádala TJ Karlovy Vary – Dvory.