„Jsme rádi, že máme tři body,“ usmíval se po utkání benešovský trenér Marcel Melecký. Jeho tým začal náporem, avšak rychle prohrával, když si vlastní gól dal Labuda. Po necelé půlhodině bylo srovnáno. Hostující hráč uklouzl a Pecuch šel sám na brankáře – 1:1. „Bohužel přišla chyba našeho brankáře a Hodonín znovu vedl. Navíc šlo o gól do šatny,“ smutnil domácí stratég.

Benešov se ale zvedl. Tečovaná střela Rubého skončila v síti. „Pak udělal dva rychlé fauly Strakoš a šli jsme do deseti,“ pokračoval domácí stratég. Pět minut před koncem byl faulován Býma a Benešovu se nabídla slušná standardka. K její exekuci se postavil Labuda. Míč uklidil k zadní tyči. Tato střela znamenala pro domácí tři body. „Hosté nám svým přístupem pomohli. Potřebovali jsme vyhrát, a to se nám povedlo,“vydechl si Marcel Melecký.

Dolní Benešov – Hodonín 3:2 (1:2)

Branky: 29. Pecuch, 54. Rubý, 85. Labuda – 11. Labuda (vlastní), 40. Bohun. Rozhodčí: Křepský – Kneisl. Polák. ŽK: Romaněnko, Rubý, Strakoš, Karčmář, Baránek. ČK: 64. Strakoš. Diváci: 86.

Benešov: Chvěja – Strakoš, Romaněnko, Moravec, Karčmář – Škroch (90. Večerek), Blahuta (70. Baránek), Rubý, Býma (89. Rychnovský) – Pecuch, Labuda. Trenér: Marcel Melecký.