„Vzhledem k průběhu zápas je bod pro nás málo,“ přiznal Adler. „Je pravdou, že první šanci měli hosté, když hned v úvodu trefili břevno, pak už to bylo ale jenom o nás,“ pokračoval šéf domácí lavičky. „Rosice se zatáhly a my jsme jen dobývali. Ke gólu nám chyběl malý kousek,“ posteskl. Dvakrát se do zakončení dral Moučka, velké nebezpečí pro brankáře Jurana znamenaly i pokusy Mládka s Neumann. Kanonýru Lokšovi se pro změnu zamotal míč mezi nohami. „Měli jsme v prvním poločase dát gól a vše by pak vypadalo jinak,“ podotkl Adler.

Petr Czudek
Opavský kouč Petr Czudek o Rusku, časovém posunu i dalších šancích týmu

Po přestávce už Hlučínští tak nebezpeční nebyli. „Hra byla hodně kouskovaná. Dostali jsme se snad jen ke dvou střelám. Soupeř se ještě více zatáhl, a to nám dělalo problém. Celý zápas hrál hodně tvrdě a agresivně, s čímž jsme se hodně prali,“ poznamenal trenér FC Hlučín. „Kluci zápas odbojovali, za to jim nemohu nic vytknout. Nicméně remíza je pro nás málo,“ uzavřel.

FC Hlučín – Slovan Rosice 0:0
Rozhodčí: Mrázek – Kulička, Slováček. ŽK: Wala, Opatřil, Mládek – Zezula, Praks. Diváci: 245.
Hlučín: Lapeš – Wala, Mládek, Halasa, Lehnert – Opatřil, Praus, Holzer (73. Buchvaldek) – Neumann (59. Dostál), Lokša, Moučka (73. Zajíček). Trenér: Lubomír Adler.


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …