„Vzhledem k průběhu zápas je bod pro nás málo,“ přiznal Adler. „Je pravdou, že první šanci měli hosté, když hned v úvodu trefili břevno, pak už to bylo ale jenom o nás,“ pokračoval šéf domácí lavičky. „Rosice se zatáhly a my jsme jen dobývali. Ke gólu nám chyběl malý kousek,“ posteskl. Dvakrát se do zakončení dral Moučka, velké nebezpečí pro brankáře Jurana znamenaly i pokusy Mládka s Neumann. Kanonýru Lokšovi se pro změnu zamotal míč mezi nohami. „Měli jsme v prvním poločase dát gól a vše by pak vypadalo jinak,“ podotkl Adler.

Po přestávce už Hlučínští tak nebezpeční nebyli. „Hra byla hodně kouskovaná. Dostali jsme se snad jen ke dvou střelám. Soupeř se ještě více zatáhl, a to nám dělalo problém. Celý zápas hrál hodně tvrdě a agresivně, s čímž jsme se hodně prali,“ poznamenal trenér FC Hlučín. „Kluci zápas odbojovali, za to jim nemohu nic vytknout. Nicméně remíza je pro nás málo,“ uzavřel.

FC Hlučín – Slovan Rosice 0:0
Rozhodčí: Mrázek – Kulička, Slováček. ŽK: Wala, Opatřil, Mládek – Zezula, Praks. Diváci: 245.
Hlučín: Lapeš – Wala, Mládek, Halasa, Lehnert – Opatřil, Praus, Holzer (73. Buchvaldek) – Neumann (59. Dostál), Lokša, Moučka (73. Zajíček). Trenér: Lubomír Adler.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...