„Zklamání je velké. Měli jsme na to, abychom ve Frýdku bodovali,“ přiznal trenér Dolního Benešova Marcel Melecký. „Udělali jsme chyby, které soupeř potrestal. První poločas jsme doslova prospali,“ zlobil se hostující stratég. První gól padl už po čtrnácti minutách. Domácí kopali rohový kop, brankář Chvěja vyrazil balon před sebe a Raab ho nakonec uklidil do sítě. Druhý padl po centru, kdy míč na zadní tyči usměrnil do branky Kovářík. Už v nastavení první půle pak hosté dali kontaktní branku. Labuda našel naslepo Gebauera a ten překonal Květona – 2:1.

Hlučín porazil béčko Slovácka
Hlučín má formu, porazil i béčko Slovácka

„Kromě této branky jsme měli ještě dvě možnosti, ale Labuda ani jednu neproměnil,“ litoval Melecký. Valcíři mohli po přestávce své vedení navýšit. Avšak Manzia ve stoprocentní šanci selhal.

Frýdek – Místek – Dolní Benešov 2:1 (2:1)
Branky: 14. Raab, 35. Kovářík – 45. Gebauer. Rozhodčí: Kotala – Vejtasa, Kostelník. ŽK: Manzia, Kovařík, Hykel – Koňařík, Kubík. Diváci: 154.
Dolní Benešov: Chvěja – Koňařík (74. Wybraniec), Massaniec, Moravec, Kubík – Blahuta, Gebauer (79. Latka), Karčmář, Rončka (61. Skroch) – Rubý – Labuda. Trenér: Marcel Melecký.