„Utkání jsme zvládli, soupeře jsme přehráli. To mě těší,“ pochvaloval si dolnobenešovský trenér Marcel Melecký. Domácí se dostali do vedení už v 9. minutě. Ruby vyslal Labudu a ten střelou o tyčku otevřel skóre. Ve 35. minutě už to bylo 2:0. Domácí kopali standardku. Odražený balon vrátil do hry Karčmář, Kubík vyhrál hlavičkový souboj a Labuda svým druhým gólem zvýšil na 2:0.

Opava slaví další domácí vítězství
Opava porazila Ústí, zářil Radim Klečka

Po přestávce si Dolní Benešov vedení pohlídal. Navíc zápas dohrával v přesilovce. „Soupeřův hráč dostal druhou žlutou kartu za urážku diváka, to jsem ještě neviděl,“ poznamenal Melecký. „Ve druhém poločase jsme měli ještě dvě šance, Labuda mohl dát i hattrick. Naše vítězství je zcela zasloužené,“ zakonči benešovský stratég.

Dolní Benešov – Otrokovice 2:0 (2:0)
Branky: 9. a 35. Labuda. Rozhodčí: Silný – Slabý, Vejtasa. ŽK: Massaniec – Jasenský, Přikryl. ČK: 59. Přikryl. Diváci: 105.
Dolní Benešov: Chvěja – Kubík, Massaniec, Moravec, Skroch – Pecuch (84. Blahuta), Wybraniec, Karčmář (84. Gebauer), Rončka – Rubý – Labuda (89. Latka). Trenér: Marcel Melecký.