„Vsadili jsme v úvodu na defenzivní taktiku. Hráli jsme zanďoura a čekali, co z toho bude,“ poznamenal trenér Dolního Benešova Marcel Melecký. Jenomže už ve 28. minutě jeho tým inkasoval, když se trefil hlavou o tyčku Šašinka. „Celé akci předcházel jasný ofsajd,“ zlobil se benešovský kouč. Nakonec jeho tým inkasoval ještě jednou. „My jsme měli kopat penaltu, která měla být nařízena za faul na Wojatschkeho. Sudí byl ale jiného názoru,“ posteskl si Melecký.

SFC Opava B – FC Slavoj Olympia Bruntál 6:0
PODÍVEJTE SE: Opavské béčko vyučovalo, Bruntál schytal debakl

Do druhého poločasu poslal hostující stratég hned tři nové hráče. „Musím přiznat, že Gebauer, Rubý a Blahuta naši hru pořádně rozhýbali. Měli jsme i tři gólovky, ale ani jednu jsme neproměnili. Naopak domácí dokázali potrestat naše dvě chyby a přidali další dvě branky,“ dodal kouč Dolního Benešova.

Slovácko B – Dolní Benešov 4:0 (2:0)
Branky: 28. Šašinka, 35. Aldin, 61. Juroška, 77. Kratochvíla. Rozhodčí: Bebenek – Mrázek, Ogrodník. ŽK: Koňařík, Rubý, Gebauer. Diváci: 80.
Dolní Benešov: Chvěja – Koňařík (46. Blahuta), Kubík, Moravec, Rončka (78. Latka) – Pecuch, Massaniec, Wybraniec, Karčmař (46. Gebauer), Skroch – Wojatschke (46. Rubý). Trenér: Marcel Melecký.


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …