„Z devadesáti minut jsme byli na hřišti přítomni pouze dvacet, a to je málo,“ zlobil se jeden z hlučínských trenérů Filip Smékal. „První poločas byl z naší strany hrůzostrašný. Zaostávali jsme ve všech činnostech. Chyběl nám důraz, všude jsme byli pozdě,“ nechápal trenér FC Hlučín. Karviná toho využila. Dvakrát se mezi střelce zapsal Ayaosi. V jednom případě krásně trefil šibenici.

SFC Opava"B" - Krnov 5:1
VIDEO: Opavské béčko smetlo Krnov. Rozhodl smrtící úvod

Po přestávce se obraz hry nezměnil. „Do hry jsme se dostali až v posledních dvaceti minutách zápasu,“ poznamenal Filip Smékal. Tři minuty před koncem vykřesal jiskřičku naděje Ptáček, kterého do gólového zakončení vyslal Tomšů. „V závěru jsme dokonce sahali po vyrovnání,“ podotkl trenér FC Hlučín. Do velké šance se dostal Moučka, který si zasekl balon a uklízel ho k tyči. Brankář Lapeš byl ale proti a fantastickým zákrokem vyrazil míč na rohový kop. V samotném závěru pak ještě hlavičkoval Aririerisim. Ani z tohoto mráčku ale nezapršelo. „Musím uznat, že Karviná má velmi dobrý tým a vyhrála zaslouženě,“ zakončil Filip Smékal.

Karviná B – Hlučín 2:1 (2:0)
Branky: 12. Ayaosi, 43. Ayaosi – 87. Ptáček. Rozhodčí: Dorotík – Marek, Labaš. ŽK: Jurčák – Tomšů, Ptáček. Diváci: 163.
Hlučín: Murin – Wala, Aririerisim, Praus, Kolaska - Kovala, Buchvaldek (69. Cabadaj) - Moučka, Mládek (46. Smékal), Dostál (46. Kania) - Bouoli (46. Ptáček). Trenéři: Ondřej Smetana, Filip Smékal.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...