Hlučínští si v prvním poločase vytvořili dvě dobré šance. Dostali se do nich Buchvaldek s Dostálem. „Jednalo se o dvě totožné akce. Oba se objevili před brankářem, ale nebyli ho schopni přehodit,“ popisoval důležité momenty prvního poločasu Filip Smékal, jeden z hlučínských trenérů. „Chybí nám lehkost v zakončení,“ dodal. Nebezpeční byli i hosté, a to z brejkových situací, při nich Hlučínské podržel gólman Murin.

Dráhové inline závody v Opavě.
VIDEO: V Opavě hořel asfalt! Slezskou metropolí se prohnala tisícovka bruslařů

Po přestávce hru Hlučína oživil Wala, který se dvakrát dostal do vápna, ale ani z tohoto mráčku nezapršelo. V závěru utkání se v dobré pozici ocitl Uchenna ale hlavou netrefil bránu. „Jednu možnost měl ještě mladý Levčík, tomu ale balon spadl na koleno a bylo po šanci,“ poznamenal Filip Smékal a dodal: „Soupeř je sice nováčkem ale má velkou kvalitu. Ztráta dvou bodů mrzí, ovšem herně to z naší strany špatné nebylo.“

FC Hlučín – Start Brno 0:0
Rozhodčí: Petr Lukašík – Tomáš Mankovecký, Ondřej Vlk. ŽK: Szewieczek, Šumbera, Rogožan. Diváci: 293.
FC Hlučín: Murin - Tomšů, Uchenna, Hasala, Kolaska - Kovala (87. Levčík), Buchvaldek (54. Wala) - Dostál, Mládek, Moučka (54. Kania) - Ptáček (69. Bouoli). Trenéři: Ondřej Smetana, Filip Smékal.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...