Náš region má v osmnáctičlenném pelotonu MSFL pět týmů, v úvodním kole se doma představí v pátek od 19 hodin Hlučín proti Hranicím, v sobotu od 17 hodin Frýdek-Místek proti „béčku“ Zlína a ve stejném čase se odehraje i derby nováčků Frýdlant - Vítkovice. Ligová rezerva ostravského Baníku nastoupí až v neděli na Bazalech, kde od 10.15 hodin hostí Rosice.

Los podzimní části MSFL

1. kolo - pátek 5. srpna: SFK Vrchovina - 1. FC Slovácko B, FC Hlučín - SK Hranice (19.00), sobota 6. srpna: FK Frýdek-Místek - FC Zlín B (17.00), ČSK Uherský Brod - FC Velké Meziříčí, FK Blansko - SK HS Kroměříž, 1. BFK Frýdlant n. O. - MFK Vítkovice, FK Hodonín - 1. SC Znojmo, neděle 7. srpna: FC Baník Ostrava B - FC Slovan Rosice (10.15, Bazaly), SK Uničov - SK Kvítkovice.

2. kolo - pátek 12. srpna: Velké Meziříčí - Blansko, Kvítkovice - Uherský Brod, Vrchovina - Hranice, Hlučín - Frýdek-Místek (19.00), sobota 13. srpna: Vítkovice - Hodonín (17.00, Markvartovice), Rosice - Frýdlant n. O., Kroměříž - Baník Ostrava B, neděle 14. srpna: Slovácko B - Znojmo, Zlín B - Uničov.

3. kolo (20. a 21. 8.): Znojmo - Vítkovice, Uherský Brod - Zlín B, Blansko - Kvítkovice, Frýdlant n. O.- Kroměříž, Hodonín - Rosice, Hranice - Slovácko B, Frýdek-Místek - Vrchovina, Uničov - Hlučín, Baník Ostrava B - Velké Meziříčí.

4. kolo (26. až 28. 8.): Kvítkovice - Baník Ostrava B, Hlučín - Uherský Brod, Vrchovina - Uničov, Hranice - Frýdek-Místek, Rosice - Znojmo, Kroměříž - Hodonín, Velké Meziříčí - Frýdlant n. O., Slovácko B - Vítkovice, Zlín B - Blansko.

17. kolo (středa 31. 8.): Hodonín - Slovácko B, Znojmo - Frýdlant n. O., Vítkovice - Baník Ostrava B, Zlín B - Hranice, Rosice - Blansko, Kroměříž - Uherský Brod, Velké Meziříčí - Uničov, Kvítkovice - Frýdek-Místek, Hlučín - Vrchovina.

5. kolo (3. a 4. 9.): Uherský Brod - Vrchovina, Blansko - Hlučín, Frýdek-Místek - Slovácko B, Frýdlant n. O.- Kvítkovice, Vítkovice - Rosice, Znojmo - Kroměříž, Uničov - Hranice, Baník Ostrava B - Zlín B, Hodonín - Velké Meziříčí.

6. kolo (9. až 11. 9.): Velké Meziříčí - Znojmo, Kvítkovice - Hodonín, Hlučín - Baník Ostrava B, Hranice - Uherský Brod, Frýdek-Místek - Uničov, Vrchovina - Blansko, Kroměříž - Vítkovice, Slovácko B - Rosice, Zlín B - Frýdlant n. O.

7. kolo (16. až 18. 9.): Znojmo - Kvítkovice, Vítkovice - Velké Meziříčí, Rosice - Kroměříž, Uherský Brod - Frýdek-Místek, Blansko - Hranice, Frýdlant n. O.- Hlučín, Hodonín - Zlín B, Baník Ostrava B - Vrchovina, Uničov - Slovácko B.

8. kolo (23. až 25. 9.): Kvítkovice - Vítkovice, Hlučín - Hodonín, Hranice - Baník Ostrava B, Frýdek-Místek - Blansko, Vrchovina - Frýdlant n. O., Slovácko B - Kroměříž, Velké Meziříčí - Rosice, Uničov - Uherský Brod, Zlín B - Znojmo.

9. kolo (1. a 2. 10.): Uherský Brod - Slovácko B, Blansko - Uničov, Vítkovice - Zlín B, Rosice - Kvítkovice, Frýdlant n. O.- Hranice, Hodonín - Vrchovina, Kroměříž - Velké Meziříčí, Baník Ostrava B - Frýdek-Místek, Znojmo - Hlučín.

10. kolo (7. až 9. 10.): Kvítkovice - Kroměříž, Hlučín - Vítkovice, Hranice - Hodonín, Frýdek-Místek - Frýdlant n. O., Uherský Brod - Blansko, Vrchovina - Znojmo, Uničov - Baník Ostrava B, Slovácko B - Velké Meziříčí, Zlín B - Rosice.

11. kolo (15. a 16. 10.): Blansko - Slovácko B, Frýdlant n. O.- Uničov, Hodonín - Frýdek-Místek, Vítkovice - Vrchovina, Rosice - Hlučín, Kroměříž - Zlín B, Velké Meziříčí - Kvítkovice, Znojmo - Hranice, Baník Ostrava B - Uherský Brod.

12. kolo (21. až 23. 10.): Hlučín - Kroměříž, Vrchovina - Rosice, Hranice - Vítkovice, Frýdek-Místek - Znojmo, Uherský Brod - Frýdlant n. O., Blansko - Baník Ostrava B, Uničov - Hodonín, Slovácko B - Kvítkovice, Zlín B - Velké Meziříčí.

13. kolo (28. až 30. 10.): Kvítkovice - Zlín B, Frýdlant n. O.- Blansko, Hodonín - Uherský Brod, Rosice - Hranice, Kroměříž - Vrchovina, Velké Meziříčí - Hlučín, Baník Ostrava B - Slovácko B, Znojmo - Uničov, Vítkovice - Frýdek-Místek.

14. kolo (4. až 6. 11.): Hlučín - Kvítkovice, Vrchovina - Velké Meziříčí, Hranice - Kroměříž, Frýdek-Místek - Rosice, Uherský Brod - Znojmo, Blansko - Hodonín, Baník Ostrava B - Frýdlant n. O., Slovácko B - Zlín B, Uničov - Vítkovice.

15. kolo (12. a 13. 11.): Frýdlant n. O.- Slovácko B, Hodonín - Baník Ostrava B, Rosice - Uničov, Kroměříž - Frýdek-Místek, Velké Meziříčí - Hranice, Kvítkovice - Vrchovina, Znojmo - Blansko, Zlín B - Hlučín, Vítkovice - Uherský Brod.

16. kolo (19. a 20. 11.): Uherský Brod - Rosice, Blansko - Vítkovice, Vrchovina - Zlín B, Hranice - Kvítkovice, Frýdek-Místek - Velké Meziříčí, Frýdlant n. O.- Hodonín, Uničov - Kroměříž, Baník Ostrava B - Znojmo, Slovácko B - Hlučín.