„První problém se nám vyskytl před zápasem, když se nám zranil Dominik Smékal. Počítali jsme totiž s ním do základní sestavy,“ přiznal hlučínský kouč Filip Smékal. Jeho tým byl v prvním poločase hodně aktivní. „Vypracovali jsme si tři gólové šance, které byly opravdu z kategorie stoprocentních,“ podotkl domácí stratég. Nejdříve se Ptáček s míčem ocitl až za brankářem, za záchranou brzdou zatahoval ale jeden z hostujících obránců. Do další gólovky ho vyslal Praus a následně i Mládek. Z žádného mráčku ale nezapršelo. „Soupeř hlavně bránil a snažil se nakopávat balony na Filu,“ pokračoval Filip Smékal.

BK Opava - Basket Beno
Šiřina táhne Opavu a věří v sílu žlutého pekla. Co řekl ke své budoucnosti?

Po přestávce už domácí tak nebezpeční nebyli. „Měli jsme tam akce, kdy Zajíček s Walou dávali balóny na přední tyč. Z toho jsme ale nic nevytěžili. Tentokrát jsme si nepomohli ani standardkou,“ zakončil pozápasové povídání trenér FC Hlučín.

FC Hlučín – Rosice 0:0
Rozhodčí: Mankovecký – Dudek, Jurajda. Diváci: 320.
FC Hlučín: Kolenko - Wala, Hasala, Plesník, Kolaska - Kovala (78. Šindler), Praus - Zajíček, Mládek, Moučka (71. Buchvaldek) – Ptáček. Trenér: Filip Smékal.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …