Otrokovice nasadily do hry i svou největší hvězdu Petra Zapalače. Jenomže na hřišti od prvních minut existoval pouze jeden tým, a to Slezané. „Byli jsme na soupeře dobře připraveni. Zaskočili jsme ho a první poločas se hrál v naší režii,“ pochvaloval si trenér Hlučína Lubomír Adler. Už v 7. minutě přinutil Hlučín soupeře k chybě. Zajíček se zmocnil míče, narazil si s Neumannem a otevřel skóre. O sedm později vybojoval Moučka na půlce balon, běžel sám na gólmana a nedal mu šanci – 0:2. „Otrokovice měly jedinou vážnou možnost, kterou jsme ale zvládli. V prvním poločase jsme vedle dvou gólu měli další dvě, tři velké šance,“ podotkl šéf hlučínské lavičky.

Ve druhém poločase pokračoval Hlučín ve své dominanci. „Otrokovice otevřely hru, hrály na riziko. My jsme chodili do rychlých brejků. Hru jsme nadále kontrolovali a zaslouženě vyhráli. S výkonem týmu jsem spokojený,“ zdůraznil Lubomír Adler. Na konečných 0:3 upravil svým druhým gólem v utkání Zajíček.

Otrokovice – Hlučín 0:3 (0:2)
Branky: 7. a 71. Zajíček, 14. Moučka. Rozhodčí: Vejtasa – Koláček, Ehrenberger. ŽK: Malý, Přikryl, Mlýnek, Vychodil – Moučka, Plesník. Diváci: 123.
Hlučín: Lapeš – Wala, Plesník, Hasala, Lehnert – Neumann (84. Kundrátek), Praus (71. Opatřil), Mládek (84. Wolf), Moučka (61. Hykel, 84. Buchvaldek) – Zajíček, Lokša. Trenér: Lubomír Adler.