Je to skalp, který se rozhodně počítá,“ řekl pyšně trenér Hlučína Lubomír Adler. „Baník produkuje hodně běhavý fotbal. Na to jsme byli připraveni. K tomu jsme přidali agresivitu, a to nám přineslo úspěch,“ pochvaloval si domácí stratég a dodal: „Na mých klucích byla vidět velká motivace. V tréninku pracují velmi dobře. Výsledky ze začátku nebyly dobré. Hráčům jsem říkal, že říjen bude naším měsícem, a to se potvrdilo.“

Téměř sedm stovek diváků se v prvním poločase branky nedočkalo. Po přestávce byli dvakrát úspěšní domácí. Po akci na levé straně dal Hasala míč Mládkovi, který rozběhl Zajíčka a ten otevřel skóre. O čtyři minuty se Hlučínu naskytla dobrá standardní situace. K míči se postavil Moučka, který našel hlavu Hasaly a bylo vymalováno – 2:0. Zápas mohl následně zdramatizovat Jaroň. Na brankáře Lapeše nevyzrál a Hlučín tak mol slavit další cennou výhru. „Kluky musím pochválit, jak za výsledek, tak předvedenou hru,“ uzavřel Lubomír Adler.

FC Hlučín – FC Baník Ostrava B 2:0 (0:0)
Branky: 67. Zajíček, 71. Hasala. Rozhodčí: Řezníček – Slabý, Macrineanu. ŽK: Mládek, Dostál, Wolf – Zálešák. Diváci: 642.
Hlučín: Lapeš – Wala, Plesník, Hasala, Lehnert – Mládek (90. Wolf), Opatřil, Praus (76. Lokša) – Moučka (76. Holzer), Zajíček (76. Dostál), Neumann (90. Buchvaldek). Trenér: Lubomír Adler.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...