„Vzal jsem si Martina k sobě. Je to kovaný Hlučíňák. Spolu sezonu dojedeme a pak se uvidí,“ řekl trenér David Levčík. Jeho tým v prvním poločase nehrál špatně. „Řekl bych, že první půle byla z naší strany hodně dobrá. Měli jsme i více gólových šancí. Škoda jen, že se nám žádná nepodařila proměnit,“ litoval hlučínský stratég. „V jednom případě dokonce domácí vykopávali balon z brankové čáry,“ pokračoval David Levčík.

Adam Ondráček
VIDEO: Adam Ondráček: O opavském vítězství, vstřelené brance i aktuální situaci

Jenomže přišla druhá půle a s ním obrat v dění na trávníku. „O poločasové přestávce jsme si řekli, že nemůžeme polevit. Jenomže hned v úvodu jsme po sérii špatných odkopů vyrobili zbytečný roh a domácí nám po něm dali vedoucí branku. To je uklidnilo a dostalo na koně. Pak jsme inkasovali druhou branku a nakonec do otevřené obrany třetí. Když to shrnu, tak druhý poločas nám vůbec nevyšel,“ zakončil David Levčík.

Baník Ostrava B – FC Hlučín 3:0 (0:0)
Branky: 49. Aririerisim, 72. Chvěja, 90.+3. Kašpárek. Rozhodčí: Proske – Dorušák, Godfryd. ŽK: Krupička – Cabadaj. Diváci: 450.
Hlučín: Murin – Kulig, Praus, Hasala, Kolaska - Cabadaj, Kovala (69. Plesník)– Moučka, Mládek (76. L. Levčík), Kania (85. Zajíček) – Smékal (76. Ptáček). Trenéři: David Levčík, Martin Hanus.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...