„Výsledek neřeším a není pro nás ani podstatný,“ přiznal opavský kouč Lukáš Černín. „Opět stavíme nový tým, který bude složen z kluků z dorostu. Pro některé to byl první kontakt s dospělým fotbalem,“ pokračoval trenér. V sestavě se například ale objevil ještě záložník Berger. Pro něj to byl ale zřejmě i poslední zápas, neboť má namířeno do Břidličné.

„Bílovec na mě udělal dojem. Má silný tým. Dle mého názoru patří do divize, jak hráčským kádrem, tak zázemím, navíc i kilometrově jsou do nás kousek,“ poznamenal kouč opavského béčka Lukáš Černín.

„Musím říci, že prvních šedesát minut bylo dobrých, ve hře jsme neměli špatné momenty,“ řekl trenér Bílovce Peter Šloff. „Poté jsme odešli fyzicky, někteří hráči by si měli sáhnout do svědomí, zda během individuální přípravy tomu dávali všechno. Opava nás v posledních třiceti minutách jasně přehrávala,“ zvedl prst trenér. Zápas pro zranění nedohrála největší hvězda hostů, záložník Václav Mozol. „Nemělo jít o nic vážného. Vašek šel dolů, ale do dalšího zápasu by měl naskočit,“ podotkl Peter Šloff.

SFC Opava B – Bílovec 0:2 (0:1)

Branky: Střelec, T. Socha.

Opava B: Šidlák (46. Rolný) – Musila (46. Hanel), Vrána, Swiech (46. Dybal), Celta – Katschmarz (46. Kirschner), Berger (46. Kuznik), Jelínek (46. Dušek), Ščudla – Kuča (20. Veselý), Janjuš (46 Hluchý). Trenér Lukáš Černín.

Bílovec: Jaška – Bednář, Dresler, Tomášek – Cverna, Pavlík – Limanovský, Mozol (54. Dluhoš), Dluhoš (46. Richter) – Telnar, Střelec (46. T. Socha). Trenér: Peter Šloff.