„První poločas se nám nepovedl. Před vápnem jsme nedokázali nic vymyslet, nehráli jsme srdcem. Připadalo mi, že hráči si přijeli do Heřmanic jen tak zahrát a mysleli si, že se soupeř porazí sám,“ zlobil se opavský kouč Lukáš Černín. Heřmanice šly taky zásluhou Kopečného do vedení. „Po přestávce se naše hra zlepšila. „Přístup se zlepšil. Jenomže jsme inkasovali druhý gól. Poté se nám podařilo soupeře zmáčknout, ale více než snížit se nám nepodařilo,“ povzdechl si Černín.

Praha - Zápas fotbalové FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi FK Dukla Praha a SFC Opava 27. srpna 2021. Trenér SFC Opava Roman West.
Naštvaný West: Bylo to lehkovážné, musíme posílit

Opava klesla na předposlední místo divizní tabulky. „Zažíváme nejhorší vstup do sezony, ale je jen otázkou času, kdy se nastartujeme. Když pominu první poločas v Heřmanicích, tak ve všech utkáních jsme byli jasně lepším týmem,“ zakončil trenér opavského béčka.

Heřmanice – SFC Opava B 2:1 (1:0)
Branky: 38. Kopečný, 50. Opata – 57. Veselý. Rozhodčí: Broskevič – Kaloč, Janeček. ŽK: Trajkovski, Kopečný – Janjuš. ČK: 76. Trajkovski. Diváci: 116.
Opava B: Kubný – Katschmarz (46. Chudý), Bystřičan, Schaffartzik, Celta (72. Mičola) – Putyera (68. Kirschner), Jelínek, Smékal (68. Žídek), Ščudla (68. Silber) – Janjuš, Veselý. Trenér: Lukáš Černín.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...