Už po šesti minutách hry vysunul Smejkal Ščudlu a ten překonal brankáře Jašku. „Začali jsme velmi dobře. Na rozdíl od předešlých duelů jsme naše šance proměňovali,“ podotkl trenér Lukáš Černín. „Bílovec měl velká okna v obraně a my jsme toho dokázal využít,“ pochvaloval si hostující kouč. Na 0:2 zvyšoval Putyera. O dalších osm minut později už to bylo 0:3. Z hranice šestnáctky se prosadil svou slabší nohou Macháček. „Bílovec příliš nebezpečný nebyl. Největší šanci měl Mozol, který střelou z trestného kopu mířil těsně vedle brány,“ řekl ještě k úvodnímu dějství Černín.

Po přestávce dal pokračovala Opava ve své aktivně, přidala ještě jeden gól, když se po centru Silbera trefil Kirschner. „Měli jsem i další šance. Celkově jsem spokojený, hlavně s prací defenzivy. Jsem rád, že jsme navázali na domácí vítězství s Novým Jičínem. Už se nám po špatném začátku dýchá lépe,“ uzavřel Černín.

Bílovec – SFC Opava B 0:4 (0:3)
Branky: 6. Ščudla. 20. Putyera, 28. Macháček, 86. Kirschner. Rozhodčí: Svoboda – Habermann, Zapletal. ŽK: Jaška, Limanovský, Mozol, Střelec, Raszyk – Silber, Žídek. Diváci: 230.
Opava: Schönwalder – Katschmarz, Jelínek, Bystřičan, Celta – Putyera (77. Dušek), Macháček, Smékal (68. Žídek), Ščudla (66. Kirschner) – Janjuš (70. Silbar), Veselý (77. Latoň). Trenér: Lukáš Černín.


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …