„Opět jsme měli problémy se sestavou. Lepili jsme ji na poslední chvíli. Na pátečním tréninku nás bylo jen šest,“ postěžoval si trenér opavské rezervy Zdeněk Partyš. „Latoň, Pejša a Rataj šli do zápasu z dvou týdenní dovolené. Za to jim patří dík. Stejně tak klukům z dorostu,“ pokračoval domácí stratég.

První gól byl k vidění už po dvanácti minutách hry. Rataj dostal průnikovou přihrávku a přehodil gólmana Otoupalíka. O sedm minut později se hezkou akci blýskli hosté, když si na centrovaný míč vyskočil Badalyan – 1:1. „Hrál se oboustranně dobrý fotbal, zajímavé momenty se střídaly na obou stranách. Oba týmy chtěly hrát fotbal. Dopomohl k tomu i rozhodčí, kteří pískali opravdu dobře,“ chválil Zdeněk Partyš.

Petr Czudek
Opavský kouč Petr Czudek nejen o titulu, roli Šiřiny, emocích, soše i posilách

Skóre se už do konce zápasu nezměnilo. „My jsme hráli ze středního bloku. Musím uznat, že se proti nám postavil velmi kvalitní soupeř. S bodem jsme maximálně spokojeni. Pro mladé kluky bylo tohle utkání dobrou školou,“ zakončil kouč opavského béčka.

SFC Opava B – Hlubina 1:1 (1:1)
Branky: 12. Rataj – 19. Badalyan. Rozhodčí: Mankovecký – Krupa, Schneider. ŽK: Kokeš – Tomek, Chlopek, Sasko. Diváci: 120.
Opava B: Nemček – Blažej, Pejša, Latoň – Dušek (73. Nováček), Kokeš, Mikulenka, Žídek, Celta – Veselý, Rataj. Trenéři: Zdeněk Partyš, Zbyněk Pospěch.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...