„Jsme zklamání z toho, že se nám nepodařilo vstřelit branku, a to i vzhledem k tomu, v jaké sestavě jsme nastoupili,“ přiznal kouč opavských fotbalistů Zdeněk Partyš. „Soupeře jsme měli dobře nastudovaného. Podařilo se nám eliminovat jeho silné zbraně. Dařilo se nám pokrýt Förstra. Naše defenziva pracovala na jedničku. Bohužel v útočné fázi jsme se nedokázali prosadit,“ mrzelo domácí kouče. Do jediné velké šance opavské rezervy se dostal Kadlec, který zakončoval po dlouhém autu Wehowského. Bohužel trefil jen gólmana.

Zápas 19.. kola krajského přeboru Kobeřice - Český Těšín 1:3.
VIDEO: Kobeřice se na jaře trápí. Dostáváme góly z ničeho, řekl trenér

„Do druhého poločasu nenastoupil Ondráček, a to nám uškodilo. Do té doby byl našim nejlepším hráčem. Ve druhé půli jsme nevystřelili na branku, vepředu jsme vůbec neexistovali. Bod tak musíme brát,“ zakončil Zdeněk Partyš.

SFC Opava B – Hlubina 0:0
Rozhodčí: Mankovecký – Janeček, Krupa. ŽK: Chládek, Sochor, Jaroszek, Whiffen – Tomek, Vykopal, Kalay, Látal. Diváci: 190.
Opava B: Číž – Wehowský, Pejša, Helebrand, Celta (60. Kim) – Sochor (77. Jaroszek), Haitl (87. Hendrych), Chládek (87. Whiffen), Kadlec, Ondráček (46. Marzuq) – Velička. Trenéři: Zdeněk Partyš, Zbyněk Pospěch.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...