„Do utkání jsme šli se značně mladou sestavou a k tomu z dovolenkového režimu, to znamená bez tréninku,“ řekl úvodem opavský trenér Zdeněk Partyš. „Smekám před kluky, za výkon, který předvedli. Byli jsme nebezpeční, dali jsme dvě branky, k tomu jsme trefili i brankovou konstrukci,“ podotkl domácí stratég.

Na první gól se čekalo do 50. minuty. Kryštof Hendrych dal křížný balon na Blatného a ten prostřelil brankáře Vajdu. O devět minut později přenesl těžiště hry Chládek, k míči se dostal Kim, hezky se uvolnil a upravil na 2:0. „Hosté se sice vrátili do utkání, vyrovnat jsme jim ale nedovolili. Dobré momenty měl Kryštof Hendrych. Trefil brankovou konstrukci, měl i další šanci. Vstřelit gól mu ale nebylo přáno. Kluky chválím, zkušenosti s dospělým fotbalem nemají, dokázali se s tím ale poprat,“ zakončil Zdeněk Partyš.

SFC Opava B – Jeseník 2:1 (0:0)
Branky: 50. Blatný, 64. Kim – 71. Krézek. Rozhodčí: Písečný – Malý, Godfryd. ŽK: Panyla – Planý. Diváci: 134.
Opava B: Kramář – Hejhal, R. Hendrych, Buchta, Jaroszek – Kokeš, K. Hendrych, Kim, Vladař (21. Panyla, 76. Glazar) – Blatný (61. Chládek), Strnadel (61. Dědík). Trenéři: Zdeněk Partyš, Zbyněk Pospěch.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...