„První poločas nebavil, bylo to z naší strany nudné. Neběhali jsme, bylo to takové bez života,“ mrzelo Zdeňka Partyše. Slavoj se také dostal do vedení, když ve 13. minutě prosadil lobem Schwarz. „Musím uznat, že to vyřešil krásně a fotbalově,“ chválil soupeřova hráče opavský stratég. Béčko Slezského FC dokázalo výsledek ještě do poločasu otočit. Na 1:1 srovnával po centru Hendrycha hlavou Ligač. Po třiceti minutách už favorit vedl. Po střele Cilečka si balon srazil do brány Hanel. „V kabině jsme po hráčích nekřičeli. Nabádali jsme je ale k tomu, aby něco předvedli. Zkusili si jeden, na jednoho. Prostě aby dění na hřišti bylo zajímavější,“ pokračoval Zdeněk Partyš.

Druhé dějství přineslo jinou Opavou.Po hodině hry dostal průnikovou přihrávkou Ligač a dával na 3:1. Čtvrtá gól vymyslel Chládek pro Sochora a poslední slovo měl Ligač, který zkompletoval hattrick, když využil přihrávku Kima, který využil chyby brankáře Dolanského. „Výsledek je pro nás možná až moc krutý. V prvních dvaceti minutách to nebylo z naší strany špatné. Ve druhém poločase se projevila naše okleštěná sestava. Opadli jsme i fyzicky,“ zakončil David Drexler.

„S druhým poločasem panuje spokojenost. Kluci se snažili. Dali jsme góly, jsem rád, že šanci dostali opět mladí hráči. Za svou poctivou práci byl odměněn hattrickem Radek Ligač,“ uzavřel své hodnocení Zdeněk Partyš.

SFC Opava B – Bruntál 5:1 (2:1)
Branky: 19., 62. a 69. Ligač, 30. Hanel (vlastní), 64. Sochor – 13. Schwarz. Rozhodčí: Petrásek – Vejtasa, Ehrenberger. ŽK: Jaroszek, Chládek, Cileček – Vojtík, Blažek, Gramel. Diváci: 90.
SFC Opava B: Hafera – Jaroszek, Chládek, Celta, Cileček (66. Kaizar) – Sochor, Kokeš, Hendrych, Vladař (55. Kim) – Blatný, Ligač. Trenéři: Zdeněk Partyš, Zbyněk Pospěch.
Bruntál: Dolanský – Galus, Němec, Hanel, Vojtík, Goněc – Blažek, Šanda – Schwarz, Slavík, Gramel (74.Unverdorben) . Trenér: David Drexler.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...