Opavští mají problémy se sestavou. Mimo jsou Hnaníček, Rychlý, Janoščín a Šigut. „Je pravdou, že máme problémy se sestavou. Šanci tak dostanou další hráči, kteří toho zatím moc neodehráli,“ řekl opavský trenér Roman West. „Pozitivem je, že se vrací po karetním trestu Didiba,“ dodal vzápětí.

Tým Tomáše Petrečka skončil pátý
Další úspěch Tomáše Petrečka, jeho tým je pátý na světě

Se středočeským soupeřem se opavský celek ještě nedávno potkával v zápasech nejvyšší soutěže. „Příbram má v kádru plno bývalých ligových hráčů, takže to bude nepříjemný a náročný soupeř. Na druhou stranu se jí doma moc nedaří. Jedeme tam tedy se sebevědomím a touhou uspět. Poslední venkovní zápasy se nám povedly, takže věřím, že naše úspěšná venkovní série bude pokračovat,“ věří opavský stratég.

Středočeši mají ve svém středu i dva bývalé hráče Suse s Dedičem. „Příbramští přepínají rozestavení – doma a venku hrají jinak – na to musíme být nachystaní. I když momentálně hrají níž, kvalita tam v hráčích jako jsou Pilík, Zorvan, Voltr nebo Dedič určitě je, takže musíme být obezřetní,“ přidal ještě jeden postřeh Roman West.

Sobotní duel má výkop v 15.30.