Opava s Jakubem Yunisem na hrotu se v prvních deseti minutách rozjížděla, poté ale přišla pasáž, ve které bylo před brankářem Zadražilem horko. Ve 13. minutě se míč dostal k Haitlovi, ten z dobré pozice vystřelil, ke smůle Slezanů ale o kousek minul branku. O minutu později kopali Opavští rohový kop. Balonu se zmocnil Šigut, šel do střely, jenomže trefil hráče před sebou. O pár chvilek později zamotal hostující zadáky Kadlec, protáhl se kolem brankové lajny. Našel volného Yunise, ten ovšem balon ideálně netrefil a z velké tutovky byl pouze roh. Po půlhodině hry se z brány vytáhl gólman Zadražil, s tím, že akci rozehraje. Našel ale jen Kramáře, který míč vracel do odkryté brány. Z branky se ale domácí neradovali, dráhu míče změnil Bederka. Pět minut před poločasem dával míč před opavskou bránu Kopřiva, z tohoto mráčku nezapršelo, Babacar balon minul.

Na začátku druhé půle utekl Kramář Navrátilovi, ten ho ve vápně fauloval a sudí Rouček nařídil penaltu, kterou Yunis proměnil – 1:0. V 64. minutě vypustili Opavští další střelu na bránu, když pokus Janoščína vyrazil gólman na roh. Na druhé straně se toho příliš vážného nestalo. Za zmínku stál snad jen centr Plachého, který byl zblokován na roh. V 67. minutě sklepl Babacar balon pro Bezpalce, jenž pálil těsně vedle. O pár chvilek později trefil Tusjak boční síť. V samotném závěru vyhrál Yunis hlavu a tím vyslal do šance Kopečného, kterého vychytal Zadražil. Skóre se tak nezměnilo a Opavští porazili Jihočechy 1:0.

Slezský FC Opava – Silon Táborsko 1:0 (0:0)
Branka: 48. Yunis (penalta). Rozhodčí: Rouček – Hurych, Poživil. ŽK: Yunis, Helebrand – Kone, Navrátil, Ledecký, Kosek. Diváci: 1345.
SFC Opava: Lasák – Helebrand, Bílek, Janoščín, Kadlec – Rychlý – Kopečný, Kramář (91. Gorčica), Šigut (53. Macháček), Haitl (69. Ščudla) – Yunis. Trenér: Roman West.
FC SILON Táborsko: Zadražil – Plachý, Navrátil, Bederka, Tusjak – Varačka (61. Nešpor), Kopřiva (46. Bezpalec), Kone, Ledecký (78. Provazník), Kosek – Babacar. Trenér: Roman Nádvorník.