V prvním poločase měli Opavští šance, tu největší Blatný, který trefil břevno. Na druhé straně se blýskl gólman Babka, který chytil penaltu Mosesovi.

Po přestávce se prosadil po přihrávce Vladaře Kim, který si navedl na střelu balon před dva hráče a otevřel skóre. O deset minut později bylo srovnáno. Po standardní situaci pokořil Richtra Jaja. Hanáci mohli nakonec i vyhrát. Proti byl ale gólman Richter. „Zápas splnil svůj účel. Vyzkoušeli jsme dvě jedenáctky. Tohle utkání nám dalo spoustu studijních materiálu, ze kterých budeme čerpat,“ ohlížel se za utkáním trenér Opavy Tomáš Zápotočný. „Malinko byly v naší hře vidět už věci z tréninku, za což jsem rád. Samozřejmě, že tam byly i chyby. Na jejich odstranění budeme pracovat,“ řekl ještě trenér Slezského FC Opava.

V sestavě se objevili také testování hráči. „Všichni pokračují. Další zápasy nás čekají v pátek a sobotu. Do hry naskočí už i Matěj Helešic. S Liborem Kozákem se budeme ještě bavit, přece jenom jeho pauza byla dlouhá,“ dodal Tomáš Zápotočný.

Sigma Olomouc B – SFC Opava 1:1 (0:0)
Branky: 69. Jaja - 59. Kim.
SFC Opava, I. poločas: Babka - Wehowský, Vincour, Janoščin, Kadlec (46. Hýbl) - Haitl, Omale, Whiffen - Blatný, Sochor, Mužík. II. poločas: Richter - Čejka, Vincour, Baloun, Hýbl - Šrek, Blecha, Kim, Zelenka, Vladař – Ligač. Trenér: Tomáš Zápotočný.