Kraje

19.10.2018

Pohár rozlosován! Opava přivítá Spartu, Baník pojede do Plzně

Kraj – Trio regionálních fotbalových zástupců v MOL Cupu už zná své soupeře pro osmfinále.

28.8.2018

Baskeťák Vlček kope za Kylešovice

V loňské sezoně pomohl opavským basketbalistům k účasti v Lize mistrů, nyní se křídelník Kryštof Vlček baví fotbalem, kope za účastníka I.B třídy z Kylešovic.

19.8.2018

Petr Uvíra spasil Háj

Zlatnický rodák a bývalý hráč Slezského FC Opava Petr Uvíra spasil hájecké fotbalisty v zápase Krajského přeboru se Šenovem. Díky jeho dvěma gólům vyhráli domácí 2:1.

15.8.2018

Drama v Bruntálu rozhodl Patrik Rubý

Do druhého kola fotbalového MOL cupu postupuje Dolní Benešov. Na hřišti bruntálského Slavoje o tom rozhodl střídající záložník Patrik Rubý, autor jediné branky.

12.8.2018

Nováček se zlobil na rozhodčí

Oldřišov – Denisem Bořuckým dali rychlý gól, nakonec nemají ani bod. Fotbalisté nováčka krajského přeboru z Oldřišova prohráli v neděli v Polance 2:1. Vedoucí týmu Tomáš Lavický se zlobil na rozhodčí. Podle jeho slov padl vyrovnávací gól z dvoumetrového ofsajdu.

12.8.2018

Háj dělal chyby a padl v Hlubině

Háj ve Slezsku – Fotbalisté Háje ve Slezsku mají za sebou další zápas krajského přeboru. V sobotu odpoledne prohráli na hřišti Hlubiny 2:4.

6.8.2018

Polom ztratila dvougólový náskok

Ve druhém poločase si vytvořili dvougólový náskok, nakonec fotbalisté Pusté Polomi brali ze zápasu s Bílovcem pouze bod. Utkání skončilo remízou 2:2.

5.8.2018

Nováček slaví na úvod výhru

Nováček z Oldřišova vstoupil do sezony výborně. Na domácím trávníku porazil Brušperk 2:0. V hostující sestavě se objevili někdejší opory Opavy a Třince Cigánek s Lisickým.

5.8.2018

Háj přišel o výhru v nastavení

Fotbalisté Háje ve Slezsku v úvodním kole krajského přeboru remizovali  na domácím hřišti s Polankou 1:1. Vše podstatné se stalo v závěru zápasu. Devět minut před koncem poslal Hájecké do vedení Žurek. V nastavení pak vyrovnal Šustr.