„Hned v úvodu zápasu měl soupeř jednu velkou šanci. Po rohovém kopu a následné hlavičce jsme balon vykopávali z brankové čáry,“ vydechl si trenér Kobeřic Vilém Axmann. Domácí Sokol přitom už v předešlých utkáních hrál dobře, jenomže neproměňoval šance. První gólovku měli Kobeřičtí po čtvrthodině hry. Kašného pokus ale po rohovém kopu zastavilo břevno. V 18. minutě se domácí dočkali. Kašný kopal trestný kop, míč skončil na břevně, následně se odrazil ke Kryštofovi a ten ho hlavou nasměroval do brány. Ve 39. minutě centroval Stareček a Kryštof trefil břevno, míč se k němu odrazil znovu a on ho uklidil už do sítě – 2:0. „Soupeř neměl téměř nic. Naše defenziva totiž pracovala velmi dobře,“ pochvaloval si trenér Kobeřic.

Jakubčovice porazily Dolní Benešov
Ďurica popravil hattrickem Benešov. Trenér dá do kabiny odměnu

Po přestávce jeho tým měl dál navrch a přidal další dvě branky. V obou případech se zapsal mezi střelce Šimeček. „Za vítězství jsem rád. Hráli jsme dobře. Naše výkony nebyly špatné ovšem ani v předchozích utkáních. Jenomže jsme neproměňovali šance a vždy inkasovali nějakou lacinou branku. V neděli to bylo jiné, a to rozhodlo,“ byl spokojený Vilém Axmann.

Kobeřice – Vřesina 4:0 (2:0)
Branky: 18. a 39. Kryštof, 70. a 82. Šimeček. Rozhodčí: Lojek – Pasterčák, Godfryd. ŽK: Ševior, Schlischka – Ponížil. Diváci: 217.
Kobeřice: Štencel – Schlischka, Ševior, Večerek, Stareček – Slanina (83. M. Stříbný), Robin Wirth, Kašný (84. Breksa), Kryštof (83. Tomíček) – Šimeček (84. V. Stříbný), Š. Stříbný (59. Petzuch). Trenér: Vilém Axmann.