„Jsem rád, že jsme mohli hrát na přírodní trávě. Chlebičov byl velmi dobrým soupeřem, slušně nás prověřil,“ pochvaloval si trenér Dolního Benešova. „Naše hra nebyla špatná. Jen mě mrzí, že stále nejsme schopni hrát celých devadesát minut. Máme výpadky, které soupeři trestají,“ přiznal Dušan Harazim. „Ale věřím, že to bude lepší a lepší,“ dodal.

Na konci přípravného období se dostali Dolnobenešovští do problému s obsazením brankářského postup. Kolenka totiž nakonec Hlučín nepustil. „Byl to problém, naštěstí se nám ho podařilo vyřešit a myslím si, že dobře,“ podotkl Dušan Harazim. Benešovští získali David Simkaniče z Vřesiny. Jedná se o dvaadvacetiletého gólmana, který si prošel i Vítkovicemi.

Opava se představila v Děčíně
Opava tápala v obraně, z Děčína se vrací s prázdnou

Do utkání s Chlebičovem naskočil také Michal Jaroszek, který je kmenovým hráčem Opavy. „Máme o něj zájem. Nabídku od nás dostal, čekáme na jeho rozhodnutí,“ poznamenal trenér Dolního Benešova.

Do jarní části vstoupí jeho tým zápasem s Kobeřicemi. „Hned na úvod jarní části hrajeme tři derby. Věřím, že s nich vytěžíme, co nejvíce bodů,“ zakončil.

Dolní Benešov – Chlebičov 4:2
Branky Dolního Benešova: Labuda 2, Jaroszek, Górecki.
Dolní Benešov: Simkanič – Sobek (68. Svoboda), Moravec, Kaluža, Kalfas (60. Górecki) – Jaroszek, Skroch, Večerek (60. Bartůněk), Pískala – Labuda, Osvěčík. Trenér Dušan Harazim.