I.A TŘÍDA

SKUPINA A - 4. kolo:

Kravaře - Hradec nad Moravicí 3:0 (1:0), branky: 35. a 58. Peterek, 68. Pavelek.

Slovan Ostrava - Malé Hoštice 4:3 (1:2), 43. Staněk, 67. Bittner, 68. Kaventa, 90. Strakoš - 9. a 39. D. Klinger, 57. Staníček.

Chlebičov - Mokré Lazce 4:0 (1:0), 29. a 66. Korbel, 52. Kužel, 55. Woch.

Jakubčovice - Štěpánkovice 2:1 (2:0), 16. a 34. Schreier - 77. Smažík.

Ludgeřovice - Stará Bělá 4:1 (3:0), 18., 36., 44. a 52. Zbořil - 68. Kožík z pok. kopu.

Vřesina - Darkovičky 3:0 (2:0), 17. Jaroš, 44. Uhlík, 86. Tůma z pok. kopu.

Bolatice - Slavkov 0:1 (0:1), 42. Pekárek.


SKUPINA B - 4. kolo:

Lučina - Libhošť 6:1 (3:0), branky: 17., 44. a 53. L. Myšinský, 32. a 81. K. Tomíček, 71. Bubík - 47. Šimíček.

Dolní Lutyně - Jablunkov 0:3 (0:2), 16. Hupka, 22. Martynek, 63. T. Nieslaník.

Vratimov - Staré Město 1:1 (1:1), 14. V. Osvěčík - 19. Birčák.

Slavia Orlová - Baník Albrechtice 5:3 (3:2), 34., 38. a 73. Jatagandzidis, 7. Klimsza, 84. Renta - 18. a 42. Chumchal, 78. Vagnerz pok. kopu.

Dobratice - Petřvald n. M. 1:5 (0:2), 61. Škapa - 4. a 79. Palatický, 31. a 47. J. Huvar, 88. Ručka.

Utkání Jistebník - Smilovice nedohráno za stavu 0:0 ve 47. minutě pro něpřízeň počasí.

Utkání Dobrá - Stonava odloženo na 9. listopadu.


I.B TŘÍDA

SKUPINA A - 4. kolo:

Krásné Loučky - Rýmařov B 5:0 (2:0), branky: 18. (penalta) a 46. Hudský, 23. Fiurášek, 69. Mrukvia, 74. Kyška.

Žimrovice - Jindřichov 0:3 (0:2), 29. a 84. M. Sklenařík, 16. Boháček.

Město Albrechtice - Chomýž 2:2 (1:1), 1. Pavlíček z pok. kopu, 87. Šupák - 15. P. Baczke, 80. Bačovský.

Slavia Opava - Zlatníky 0:1 (0:1), 27. vlastní.

Velké Heraltice - SO Bruntál B 5:0 (1:0), 27. a 53. Rolný, 67. a 74. Kocián, 73. Košárek.

Vítkov - Budišov nad Budišovkou 2:4 (1:1), 15. Pokorný, 87. Jurečka - 38., 63. a 83. Modelský, 81. Metelka.

Hlavnice - Velké Hoštice 4:0 (2:0), 16. Wolf, 44. T. Liška, 60. Klein, 87. Elbl.


SKUPINA B - 4. kolo:

Ostrava -Jih - Chuchelná 3:1 (3:1), branky: 21. a 44. (penalta) Bochňák, 13. Schüler - 32. Jiřík.

Darkovice - Krásné Pole 1:3 (1:1), 12. Poštulka - 26. a 48. Řeháček, 84. Hampel.

Slavoj Rychvald - Hrabová 3:3 (2:1), 18. Drnovský, 44. Vantuch, 62. Tchuř - 57. a 72. Loska, 27. Havlíček.

Strahovice - Klimkovice 4:1 (1:1), 41. Kubjatko, 72. Wicha, 82. Pekárek, 88. Nevřela - 28. Šot.

Bohuslavice - Svinov 1:4 (1:1), 18. Strýček - 3. a 89. P. Ožvolda, 56. Karel, 71. Kaps.

Kozmice - Řepiště 6:3 (1:2), 38., 52., 60. a 63. Felgenträger, 55. (penalta) a 69. Mlýnek - 13. a 82. Bubík, 36. Svěnčík.

Šilheřovice - Hať 1:0 (0:0), 75. Černý.


SKUPINA C - 4. kolo:

Staříč - Inter. Petrovice 4:1 (2:0), branky: 32., 33., 68. a 69. Kaulinec - 80. Kačinský.

Horní Suchá - Sedliště 1:0 (1:0), 9. Hlobil.

Hnojník - Věřňovice 2:0 (0:0), 63. Rusz, 86. Zábelka.

Oldřichovice - Lok. Petrovice B 2:1 (1:0), 41. a 82. Niemiec - 78. Krul.

Petřvald u K. - Vendryně 2:2 (1:2), 32. Jiřičný, 73. Budina - 13. Divina z pok. kopu, 16. Pliska.

Mosty - Nýdek 1:2 (0:0), 60. Kufa - 49. Sikora, 62. Příborský.

Utkání Raškovice - Záblatí nedohráno za stavu 0:1 ve 30. minutě pro nepřízeň počasí.


SKUPINA D - 4. kolo:

Skotnice - Kopřivnice 1:0 (1:0), branka: 40. Vališ.

Vlčovice - Tichá 2:3 (1:1), 33. F. Štefek, 93. Lichnovský - 11. R. Kocián, 65. Janáč, 73. O. Švrček.

Ostravice - Fryčovice 2:3 (1:2), 8. L. Kubásek, 90. Jedlička - 14. Zima, 19. Dryák, 89. Giňovský.

Tísek - Lískovec 6:3 (3:0), 11., 44. a 66. Raszyk, 23. Balda, 70. Kočner, 89. Nykš - 63. Šigut, 69. Žurovec, 85. Papřok.

Kozlovice - Spálov 3:1 (3:0), 12. M. Krpec, 18. Matějka, 42. Karban - 51. vlastní.

Utkání Mořkov - Jeseník n. O. nehráno pro nepřízeň počasí.

Starý Jičín - Veřovice 2:4 (2:3), 23. Zmatek, 38. Bartoň - 3. a 10. Hanko, 45. Černoch, 54. Satek.