„Doma nám to moc nejde. Chtěli jsme už konečně vyhrát,“ řekl trenér Dolního Benešova Dušan Harazim. V prvním poločase byl k vidění jediný gól. Rubý zahrával standardní situaci a míč za Simkaničova záda uklidil Kurka.

Hosté měli ještě jednu gólovku. To Klinger po rohu Rubého trefil brankáře Simkaniče. „Oldřišov měl nebezpečné standardky, jednu v prvním poločase proměnil. Byl i více na míči, nám to moc nešlo,“ přiznal trenér Benešova.

Jeho tým si největší gólovku vypracoval v 16. minutě. Kalfas poslal střílený balon na zadní tyč, kde zakončoval Skroch. Gólman Godula ovšem skvělým zákrokem svůj tým podržel. „Naše předvedená hra v prvním poločase byla strašidelná. Hráli jsme doslova lenivý fotbal. Přišlo docela dost diváků, ti ale příliš nadšeni nebyli,“ přidal svůj postřeh trenér Oldřišova Petr Hlaváček.

Po přestávce se obraz hry nezměnil. Domácím se podařilo v 76. minutě vyrovnat. Górecki přetlačil Mezeru, nahrál Skrochovi, a ten ranou do šibenice vyrovnal na 1:1. Minutu před koncem mohl Moravan strhnout vedení na svou stranu. Janík kopal přímý kop, našel hlavu Klingera. Míč ale v brance neskončil.

„Ve druhém poločase to bylo z naší strany ještě horší. V závěru jsme mohli trefit výhru, nestalo se,“ zakončil Petr Hlaváček. „Remíza je asi spravedlivá. Trápíme se v ofenzívě, kde nám chybí větší kvalita,“ zakončil Dušan Harazim.

Dolní Benešov – Oldřišov 1:1 (0:1)

Branky: 76. Skroch – 33. Kurka. Rozhodčí: Mitura – Tabášek, Čuba. ŽK: Moravec, Skroch – Strakoš, Kurka, Rubý. Diváci: 150.

Dolní Benešov: Simkanič- Sobek, Moravec, Kolaska (54. Górecki), Kalfas – Piskala (73. Svoboda), Herich, Večerek (46. Bartůněk), Skroch – Osvěčík, Labuda. Trenér: Dušan Harazim.

Oldřišov: Godula – Janík, Hartmann, Klinger, Strakoš (81. Hartoš) – Uvíra, Rubý, Kurka (73. Fusek), Píšala (64. Mezera) – Bořucký, Kubalák (46. Rother) . Trenér: Petr Hlaváček.