Hrdinou domácích byl Ďurica, autor hattricku, který zkompletoval během rozhodujícího prvního poločasu. Ten ovládl Tatran poměrem 4:1. „Bylo to kruté. Místo toho, abychom vedli, tak jsme prohrávali. Ještě jsme sice vyrovnali, ale od stavu 1:2 to bylo jen o Jakubčovicích,“ řekl Deníku trenér Oldřišova Petr Hlaváček, který musel při absencích brankářů mezi tři tyče.

„Chtěli jsme na ně po přestávce vletět, snížit a vrátit se ještě do hry, místo toho jsme si dali vlastní gól. Já chytám celý život, nejvýš to byla třetí liga za Mikulovice. Akorát teď už i trénuju, máme dva gólmany, tak se tam necpu. Jednička byla zraněná, dvojka nemohla, tak jsem tam šel,“ vysvětloval Petr Hlaváček.

„Ve druhém poločase jsem něco pochytal, mohlo to být klidně deset. Kluci mi moc nepomohli, ale neřval jsem po nich. Máme mladý tým a Jakubčovice jsou hlavně doma silné. Měly těžký los, rozhodně nepatří na desáté místo,“ zdůraznil trenér Moravanu.

V brance nestál na jaře poprvé. „Chytal jsem už i v Řepišti, tam jsme prohráli 3:5, takže mám krásný průměr 5,5 gólu na zápas. Teď se ho pokusím v Benešově vylepšit,“ žertoval kouč Oldřišova Petr Hlaváček.

Krajský přebor – 20. kolo (sobota 15. 4. 2023):

Jakubčovice – Oldřišov 6:2 (4:1)

Branky: 20., 26. a 38. Ďurica, 25. M. Palla, 52. vl. Hartmann, 69. Murin – 22. Bořucký, 89. Klinger. Rozhodčí: Viščor – Godfryd, Brezovský. ŽK: Sommer (Jakubčovice). Diváci: 100.

Oldřišov: Hlaváček – Mezera, Hartmann, Klinger, Rother, Kurka, Janík (58.. Prokša), Rubý (77. Žídek), Manderla (70. Vitoul), Uvíra (58. Kubalák), Bořucký. Trenér: Hlaváček.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...