„Po utkání jsme byli všichni opravdu nesmírně smutní a zklamaní. Byl to remízový zápas, myslím, že ten bod jsme si za výkon zasloužili. Oba týmy měly nějaké šance, brankáři byli skvělí. To, co předváděl domácí Godula, bylo něco fantastického,“ řekl Deníku trenér Bolatic Tomáš Kretek.

„Mrzí mě, že neproměňujeme šance, do kterých se dostáváme. Kluci nemají takové zkušenosti, jako ti v jiných týmech, chybí jim v zakončení klid,“ doplnil kouč Bolatic.

„Další problém je ta červená karta, kterou dostal náš stoper. S trenérem domácích jsme se shodli, že to bylo na žlutou a vylučovat se nemělo. Je to náš klíčový hráč a příště nám bude v derby s Benešovem chybět. Takže tohle je další ztráta,“ dodal Tomáš Kretek.

Krajský přebor – 17. kolo (neděle 26. 3. 2023):

Oldřišov – Bolatice 1:0 (1:0)

Branka: 14. Klinger. Rozhodčí: Boráň – Mitura, Čuba. ŽK: Rubý, Klinger, Janík – Skroch. ČK: 81. Šamárek (Bolatice). Diváci: 165.

Bolatice: Tomíček – Sikora (67. Ševčík), Baránek, Šula, Skroch (75. Kotík), Šamárek, Gaida, Hluchník (67. Baránek), Plaček (88. Latka), Maršák, Slivka. Trenér: Kretek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...