„Zaslouženě zápas dovedli ke třem bodům. Soupeř chtěl hrát fotbal, což nám vyhovovalo,“ začal s hodnocením utkání trenér Dolního Benešova Dušan Harazim. „Hráli jsme zodpovědně, chtěli zápas vyhrát, a to bylo na trávníku vidět,“ podotkl šéf domácí lavičky. Benešovští si vytvořili několik šancí. První gólu se dočkali minutu před koncem prvního poločasu. Po Osvěčíkově přihrávce zakončoval Sebrala, hosté míč srazili na rohový kop. Po jeho sehrání se k odraženému míči Kaluza a uklidil balón k tyči – 1:0.

Opavské béčko remizovalo s Hlubinou
Torzo opavského béčka remizovalo s Hlubinou, v divizi končí třetí

Po přestávce se ukázali i hosté. „Okolo padesáté minuty jsme měli třináctiminutový výpadek. Brušperk mě nějaké možnosti, ale gól nedal. Následně jsme měli už zápas ve své moci,“ pokračoval Dušan Harazim. „Docela jsme se ale trápili v koncovce,“ přiznal dolnobenešovský stratég. V 84. minutě střílel Herich, brankář míč vyrazil a Jaroszek ho uklidil do sítě. „Spoustu šancí jsme zahodili, máme ale tři body, což je důležité,“ zakončil Dušan Harazim.

Dolní Benešov – Brušperk 2:0 (1:0)
Branky: 44. Kaluža, 84. Jaroszek. Rozhodčí: Laryš – Slaný, Tabášek. ŽK: Kaluža – J. Huvar, Solomonovych. Diváci: 78.
Dolní Benešov: Simkanič – Jaroszek, Kolaska, Kaluža, Kalfas – Sobek, Bartůněk (62. Herich), Večerek, Sebrala (71. Górecki), Svoboda (87. Halfar) – Osvěčík. Trenér: Dušan Harazim.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...