„Hrálo se na malém hřišti, soupeř nějak extra nekombinoval. Nakopával dlouhé míče na útočníky. To se nám dařilo až na jeden případ eliminovat,“ vracel se k zápasu Ondřej Matěj, asistent trenéra Jana Baránka. V 7. minutě kopali domácí standardku. K míči se postavil Kudláček a z třiceti metrů uklidil balon v tyči. „My jsme se byli fotbalovější. Měli jsme šance, ovšem ty jsme neproměňovali,“ pokračoval hájecký asistent. Ve 35. minutě se hezkou individuální akcí blýskl Urbančík, naservíroval balon Eršilovi a ten vyrovnal. Další tutovku zazdil Jančík.

Petr Vašek
Háj ulovil velkou posilu, k Janu Baránkovi míří bývalý ligista Petr Vašek

„Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Byli jsme opět častěji na míči. Měli jsme brejkové situace, které jsme nedotáhli do gólového konce,“ řekl Ondřej Matěj. V 63. minutě ztratili Háječtí balon ve středu hřiště. Ten se dostal k Cílečkovi, který z voleje prostřelil Vírce. Na druhé straně měli blízko ke gólu Jaromír Blažej se Strakošem, jenomže neuspěli. „Byli jsme daleko herně lepší než soupeř, jenomže nedáváme šance, a to nás sráží. Naší letošní bolestí je špatná koncovka,“ zakončil Ondřej Matěj.

Dolní Datyně – Háj ve Slezsku 2:1 (1:1)
Branky: 7. Kudláček, 63. Cíleček – 35. Eršil. Rozhodčí: Herda – Viščor, Tabášek. ŽK: M. Gaži, Ndanusa – Eršil, Ivan, Strakoš, A. Blažej. Diváci: 58.
Háj ve Slezsku: Vírec – Ivan (83. Lampa), Konvička, J. Blažej, A. Blažej – Urbančík, Michna, Strakoš, Eršil (73. Juchelka), Dvořáček (63. Kocur) – Jančík. Trenér: Jan Baránek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...