Stejný cíl, zahrát si letos na podzim divizi, má ale víc mužstev. Ve většině z nich došlo v zimě k pokybu, někde vyměnili trenéra, jinde úspěšně doplnili kádr o zkušené hráče. O tom, v jaké jsou formě, může o víkendu 18. a 19. března napovědět jejich vstup do druhé části soutěže.

Zápas 10. kola krajského přeboru Oldřišov - Dolní Datyně 0:1.
Zaostřeno na fotbal: kdo dal v kraji 16 gólů a vychytal devět nul? Podívejte se

Los jara 2023 v krajském přeboru

30. kolo - sobota 18. 3.: Vratimov - Pustá Polom (10.15), Český Těšín - Vřesina (10.30), Dolní Datyně - Brušperk, Petřvald na Moravě - Háj ve Slezsku, Jakubčovice - Bolatice, Slavia Orlová - Řepiště (vše v 15), neděle 19. 3.: Kobeřice - Dolní Benešov, Oldřišov - Heřmanice (oba v 15).

17. kolo - sobota 25. 3.: Vratimov - Heřmanice (10.15), Dolní Benešov - Háj ve Sl., Dolní Datyně - Kobeřice, Petřvald n. M. - Řepiště, Brušperk - Český Těšín (vše v 15), neděle 26. 3.: Jakubčovice - Slavia Orlová, Oldřišov - Bolatice (oba v 15), Vřesina - Pustá Polom (16).

18. kolo (1. a 2. 4.): Český Těšín - Jakubčovice, Slavia Orlová - Petřvald n. M., Řepiště - Oldřišov, Háj ve Sl. - Vratimov, Heřmanice - Dolní Datyně, Kobeřice - Vřesina, Pustá Polom - Brušperk, Bolatice - Dolní Benešov.

19. kolo (8. a 9. 4.): Vratimov - Bolatice, Dolní Benešov - Řepiště, Dolní Datyně - Háj ve Sl., Petřvald n. M. - Jakubčovice, Brušperk - Kobeřice, Vřesina - Heřmanice, Pustá Polom - Český Těšín, Oldřišov - Slavia Orlová.

20. kolo (15. a 16. 4.): Český Těšín - Petřvald n. M., Jakubčovice - Oldřišov, Slavia Orlová - Dolní Benešov, Řepiště - Vratimov, Háj ve Sl. - Vřesina, Heřmanice - Brušperk, Kobeřice - Pustá Polom, Bolatice - Dolní Datyně.

21. kolo (22. a 23. 4.): Vratimov - Slavia Orlová, Dolní Benešov - Jakubčovice, Brušperk - Háj ve Sl., Dolní Datyně - Řepiště, Vřesina - Bolatice, Oldřišov - Petřvald n. M., Kobeřice - Český Těšín, Pustá Polom - Heřmanice.

22. kolo (29. a 30. 4.): Český Těšín - Oldřišov, Petřvald n. M. - Dolní Benešov, Jakubčovice - Vratimov, Slavia Orlová - Dolní Datyně, Řepiště - Vřesina, Háj ve Sl. - Pustá Polom, Heřmanice - Kobeřice, Bolatice - Brušperk.

23. kolo (5. až 7. 5.): Dolní Benešov - Oldřišov, Vratimov - Petřvald n. M., Dolní Datyně - Jakubčovice, Brušperk - Řepiště, Heřmanice - Český Těšín, Kobeřice - Háj ve Sl., Pustá Polom - Bolatice, Vřesina - Slavia Orlová.

24. kolo (13. a 14. 5.): Český Těšín - Dolní Benešov, Petřvald n. M. - Dolní Datyně, Jakubčovice - Vřesina, Slavia Orlová - Brušperk, Řepiště - Pustá Polom, Háj ve Sl. - Heřmanice, Bolatice - Kobeřice, Oldřišov - Vratimov.

25. kolo (20. a 21. 5.): Vratimov - Dolní Benešov, Dolní Datyně - Oldřišov, Brušperk - Jakubčovice, Háj ve Sl. - Český Těšín, Heřmanice - Bolatice, Kobeřice - Řepiště, Pustá Polom - Slavia Orlová, Vřesina - Petřvald n. M.

26. kolo (27. a 28. 5.): Český Těšín - Vratimov, Dolní Benešov - Dolní Datyně, Petřvald n. M. - Brušperk, Jakubčovice - Pustá Polom, Slavia Orlová - Kobeřice, Řepiště - Heřmanice, Bolatice - Háj ve Sl., Oldřišov - Vřesina.

27. kolo (3. a 4. 6.): Háj ve Sl. - Řepiště, Heřmanice - Slavia Orlová, Brušperk - Oldřišov, Dolní Datyně - Vratimov, Vřesina - Dolní Benešov, Kobeřice - Jakubčovice, Pustá Polom - Petřvald n. M., Bolatice - Český Těšín.

28. kolo (10. a 11. 6.): Vratimov - Vřesina, Český Těšín - Dolní Datyně, Petřvald n. M. - Kobeřice, Jakubčovice - Heřmanice, Slavia Orlová - Háj ve Sl., Řepiště - Bolatice, Dolní Benešov - Brušperk, Oldřišov - Pustá Polom.

29. kolo (17. a 18. 6.): Bolatice - Slavia Orlová, Háj ve Sl. - Jakubčovice, Heřmanice - Petřvald n. M., Brušperk - Vratimov, Řepiště - Český Těšín, Vřesina - Dolní Datyně, Kobeřice - Oldřišov, Pustá Polom - Dolní Benešov.


Načítám tabulku ...