„Klasické první kolo. Hráli jsme na umělé trávě menších rozměrů v Horní Suché. Moc líbivý fotbal se nehrál. Do čtyřicáté minuty to byl spíše boj bez šancí,“ vracel se k utkání trenér Kobeřic Vilém Axmann. První velkou šanci si vypracovaly Kobeřice. Do zakončení se dostal Šimeček, jeho pokus byl ovšem zablokován. Na druhé straně přišel dlouhý nákop a střele Cilečka z patnácti metrů – 1:0. Dvě minuty před poločasem zahrávali domácí standardku zhruba ze čtyřicetimetrové distance. Míč se odrazil ke Kaduchovi a ten ho nasměroval do sítě – 2:0. V první minutě nastavení se gólu dočkaly i Kobeřice. Schlischka poslal balon do vápna od rohového praporku a ten skončil v síti – 2:1.

Petřvald si doma otevřel střelnici. Krásné Pole dostalo šestku
Petřvald předvedl demolici. Krásné Pole si odvezlo šestku

Vstup do druhého poločasu patřil Kobeřicím. Ty si vypracovaly tři velké šance. Šimeček, Petzuch a po něm Slanina ovšem domácího brankáře nepřekonali. „Byly to šance z kategorie stoprocentních. Jenomže ani jednu jsme neproměnili. V závěru jsme hráli vabank. Do útoku šel i brankář Štencel. Domácí nám nakonec dali gól z pětatřiceti metrů do prázdné brány. Porážka mrzí, když ale nedáváme šance, nemůžeme být úspěšní,“ uzavřel Vilém Axmann.

Dolní Datyně – Kobeřice 3:1 (2:1)
Branky: 41. Cileček, 43. Kaduch, 90.+3. Střižík – 45.+1. Schlischka. Rozhodčí: Novák – Pasterčák, Svoboda. ŽK: Cileček, Stebel – Šimeček. Diváci: 71.
Kobeřice: Štencel – Stareček, Ševior, Večerek, Schlischka (76. P. Stuchlík) – Kašný (65. Kubmý), Robin Wirth, Petzuch (89. V. Stříbný), Kryštof – Slanina (76. O. Stuchlík), Šimeček. Trenér: Vilém Axmann.