„Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého. Orlová má velkou kvalitu. Proto jsme rád, že jsme zápas zvládli. Na soupeře, tak ztrácíme už jen čtyři body,“ řekl na úvod kravařský trenér Michal Krzisch. Jeho tým začal velmi dobře. V 6. minutě obešel Silber protihráče, druhý ho už fauloval a domácím naskytla standardka. Balón poslal do vápna Těžký a Halaška ho prodloužil do branky. „Rychlá branka nám pomohla. Uklidnili jsme. Náš výkon nebyl vůbec špatný,“ pochvaloval si kravařský stratég.

Jak Šiřina si zahrál na All-Star Game a stal se nejlepším sportovcem Opavska. Pro syna Kubíka vyfasoval odrážedlo
Králem opavského sportu je Jakub Šiřina. Dárek pro syna potěšil, řekl s úsměvem

I po přestávce začaly Kravaře aktivně. V 53. minutě si došel pro faul ve vápně Heger a domácí kopali penaltu, kterou Halaška proměnil. „Měli jsme i další šance. Ty jsme ale nevyužili. Kluci hráli jinak velmi dobře, z naší strany šlo o velmi kvalitní výkon. Soupeře jsme pustili snad jen do tří šancí,“ byl spokojený Michal Krzisch.

Kravaře – Slavia Orlová 2:0 (1:0)
Branky: 6. a 53. (penalta) Halaška. Rozhodčí: Macrineanu – Láryš. Řezníček. ŽK: Těžký – Nowinski. Renta. Diváci: 298.
Kravaře: D. Kurka – Pospěch, Bitomský, Kutty, Kudlík (82. Ferenz) – Kahler (71. Ohřál), Těžký, Tesařík (71. Chřibek), Baranek (46. Heger), Silber – Halaška (90.+ P. Kurka). Trenér: Michal Krzisch.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...