Právě v už zmíněné sedmé minutě hosté krásně zakombinovali a na konci celé akce se objevil Málek – 0:1. Nedlouho poté však Hudeczek ve vyložené šanci podrazil hráče soupeře a následovala červená karta. Domácí početní výhodu využili a góly Dočekala a Duby otočili na konečných 2:1. „Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, ujali jsme se vedení, jenže pak přišla patnáctá minuta a vyloučení Hudeczka. Situaci, která jeho faulu předcházela, jsme neměli dopustit. Tento moment bohužel pro nás rozhodl. Pětasedmdesát minut v deseti proti soupeři, který hrál s velkým elánem, bylo velmi složité. Na druhou stranu jsme se do takové pozice dostali vlastní vinou,“ komentoval hlučínský kouč Alois Skácel.

Vrchovina – Hlučín 2:1 (1:1)
Branky: 38. Dočekal, 56. Duba – 7. Málek. Rozhodčí: Škrobák – Ogrodník, Kneisl. ŽK: Michal, Skalník, Duba – Štefek. ČK: 90+1. Dočekal – 15. Hudeczek. Diváci: 265.
Hlučín: Kodeš (65. Kolenko) – Štefek, Hudeczek, Mac, Vengřínek – Adamovský (79. Fojtík), Málek, Foltýn, Dostál, Carvalho – Kraut. Trenér: Alois Skácel.