„S prvním poločasem jsem nebyl extra spokojený. Byla to naše klasika. Bleskově jsme vedli, potom jsme se jakoby začali bát a soupeř vyrovnal. Naštěstí neměl takovou kvalitu, aby nás potrestal víc. První půli jsme tak zvládli 3:2,“ začal hodnotit duel trenér Oldřišova Petr Hlaváček.

„Ve druhém poločase soupeře poškodila červená karta, tam už to bylo potom klidnější. Sice ještě jednou snížili, ale na konci rozhodl Bořucký, který dva góly dal a na další tři přihrál. Přitom na něj hráli osobní obranu,“ pokračoval kouč Oldřišova.

Tak nějak jsem podobný výsledek čekal. Dolní Benešov dává góly pravidelně, ale hodně jich taky dostává. Pro nás je to po předchozích těžkých zápasech a ztrátách, hlavně debaklu v Petřvaldu 0:7, vzpruha. Potřebovali jsme se nakopnout,“ dodal Petr Hlaváček.

8. kolo krajského přeboru (neděle 25. 9. 2022):

Oldřišov – Dolní Benešov 6:3 (3:2)

Branky: 76. a 86. Bořucký, 2. Klinger, 16. Wicha, 18. Rubý, 57. Kurka – 9. Sobek, 38. Górecki, 68. Kovala. Rozhodčí: Dvořák – Schneider, Godfryd. ŽK: Kubný, Klinger, Kurka, Vitoul – Kalfas, M. Samson, Kaluža. ČK: 51. Kalfas (Dolní Benešov). Diváci: 152.

Oldřišov: Kubný – Mezera (80. Hartoš), Prokša, Rother, Vitoul (80. Režnar) – Píšala (63. Strakoš), Klinger, Kurka (63. Kubalák), Rubý (29. Janík) – Bořucký, Wicha. Trenér: Hlaváček.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …