První branku rychlonohý Uvíra vstřelil už v deváté minutě, když míč poslal do sítě střelou o tyčku. „Poté jsme ale přestali hrát,“ hněval se trenér Háje Aleš Rozsypal. Pět minut před poločasem srovnal Bernatík.

„Do druhého poločasu jsme poslali místo Prokši Žůrka. Naše hra šla nahoru,“ měl vylepšenou náladu trenér Háje. Dobrou šanci měl Uvíra. Jeho střelu brankář vyrazil, následně trefil Janíček tyč. V 53. minutě se dostal ke střele z levé strany Uvíra a křížnou ránou zajistil domácím tři body. „ o ten gól jsme byli lepší. Zasloužené vítězství,“ zakončil Rozsypal.

Háj ve Slezsku – Šenov 2:1 (1:1)

Branky: 9. a 53. P. Uvíra – 40. Bernatík. Rozhodčí:

Háj ve Slezsku: Hlaváček – Trupl (78. Komárek), Matěj, Konvička, Malcharek – Janíček, Jesch, Vyležík, P. Uvíra – Eršil (87. Toman), Prokša (46. Žůrek).  Trenér: Rozsypal.

Hlučín veze bod z Líšně a je první
FORTUNA:LIGA Mladá Boleslav – SFC Opava 6:1 (3:1), na snímku Matěj Hrabina (SFC Opava), Jan Schaffartzik (SFC Opava) a Tiemoko Konate (FK Mladá Boleslav).