Polom měla skvělý vstup do zápasu. V 8. minutě vystihl Dušek soupeřovu rozehrávku, dal míč na Hrabinu, který ho nadvakrát protlačil k Palatickému. Domácí útočník prostřelil gólmana Pechu - 1:0. „Využili jsme dobrého vstupu do zápasu. Věděli jsme, že Stonava rozehrává hodně přes gólmana, podařilo se nám ji nachytat,“ pochvaloval si pustopolomský kouč David Štverka.

Kobeřice v Háji prohrály
Derby v Háji rozhodly standardní situace, Štencel chytil penaltu

I když počasí fotbalu nepřálo, tak diváci se rozhodně nenudili. „K vidění bylo na můj vkus docela dost šancí. Ty největší ze strany Stonavy pochytal náš brankář Kozelský,“ podotkl pustopolomský stratég.

Na druhou branku se čekalo do 78. minuty. Berger nahrával, Pompu míč chytře pustil míč na Gebauera, ten se zbavil protihráče a zvyšoval na 2:0. O čtyři minuty později později kopal Potůček rohový kop. Míč se vykutálel ke Gebauerovi a ten prostřelil gólmana – 3:0. „Rozhodla naše větší kvalita v útočné fázi. Za vítězství jsme rádi. I když bylo špatné počasí, hrálo se na dobře připraveném terénu,“ zakončil David Štverka.

Pustá Polom – Stonava 3:0 (1:0)
Branky: 9. Palatický, 78. a 82. Gebauer. Rozhodčí: Mitura – Slaný, Dimun. ŽK: Berger, Hrabina – Šiška, Jatagandzis. Diváci: 40.
Pustá Polom: Kozelský – Drozd (85. Augustýnek), Kuděla, Potůček – Pomp (85. Kludka), Hrabina, Berger, Dušek (76. Frank) – Palatický (46. Grussmann), Gebauer (85. Sobota), Rolný. Trenér: David Štverka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...