„Měli jsme výborný vstup do zápasu. Soupeře jsme zaskočili a brzy jsme šli do třígólového trháku,“ pochvaloval si domácí kouč Petr Žižka. „Hlubině dělala velké problémy naše přímočarost a agresivita,“ podotkl někdejší kapitán Hlučína. Na první gól se čekalo jen čtyři minuty. Malcharek zatočil levačkou balon od rohového praporku. Hudeczek ho hlavou prodloužil a Stareček si dal vlastní gól. O pět minut později zvyšoval po akci z pravé strany Pawlenka. „Rychle jsme rozhodli. Ve dvanácté minutě bylo po zápase. Jsem rád, že se nám dařilo proměňovat šance,“ těšilo trenéra.

Basketbalisté Opavy nečekaně prohráli.
Nečekaná prohra. Opavu opět nachytalo Olomoucko

Píšť je sice nováčkem I. B třídě ale v zápasech to tak nevypadá. V tabulce patří domácím první příčka, a to s pětibodovým náskokem na druhou Hrabovou. „Podzim hodnotíme pozitivně. Jedině, co nás mrzí je nepovedené derby s Hatí. Tenhle zápas nám vůbec nevyšel. Stejně ale tak rozhodčím,“ zakončil Petr Žižka.

Píšť – Hlubina B 6:1 (5:0)
Branky: 4. Stareček (vlastní), 9. Pawlenka, 12. a 76. Štefek, 19. a 20. Hudeczek – 80. Obrusník. Rozhodčí: Kubáček – Leško, Brezovský. ŽK: Hudeczek, Šec – Frébort. Diváci: 188.
Píšť: Blahut – Kudlík (34. Habura), Vlha, Mac, Malcharek – Štefek (71. Grabica), Foitzik, Hudeczek, Pawlenka (71. Holuscha) – Kyselý (58. P. Moric), Šec (46. Obrusník). Trenér: Petr Žižka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...