„Podařilo se nám udržet stávající kádr, což je pro nás důležité,“ podotkl trenér Michal Krzisch. „Jen Zdeněk Pospěch bude mít volnější režim,“ dodal mladý kouč jedním dechem. Zůstává také Milan Halaška, o kterého byl velký zájem v rodném Krnově. „Milan pokračuje. Za to jsme rádi. Věděli jsme, že zájem o něj byl,“ řekl ještě Michal Krzisch.

Kravaře - Stonava 2:4 | Video: Petr Widenka

Z působení v nižších rakouských soutěží se vrací záložních Michal Pavelek a Kryštof Nestroj. „Na zkoušku z Březové k nám přichází Křenek, Buda a Kříž. Dostanou šanci si říci o místo v kádru, záleží na nich,“ prozradil ještě kouč Kravař.

Během přípravného období prověří Kravaře čtyři soupeři. Jedná se o Kravaře, Dolní Benešov, devatenáctka Vítkovic a Štěpánkovice. „Přihlásili jsme také do Okresního poháru, ve kterém chceme uspět,“ zvedl prst trenér kravařského týmu.

Novinkou v Kravařích je založení béčka. To povede trenérská dvojice Petr Novák – Petr Hladký. „Chceme béčko, protože potřebujeme mít vytíženost pro hráče. Béčko začne v nejnižší soutěži. Hlavním cílem bude postup do okresu,“ nastínil Michal Krzisch.

A s jakým cílem půjde do přípravy kravařské áčko. „Chceme se rvát o špici,“ zakončil ambiciózní stratég.