Nejvíc gólů, celkem 42, v první části soutěže nastříleli fotbalisté Libhoště (B), néjméně, jen 9, Lokomotivy Petrovice (B). Kanonýry podzimu jsou ve skupině B Přemysl Haník (Libhošť) a Martin Vlachovič (Smilovice) se 14 brankami, nejlepší střelec skupiny A Zbyněk Pospěch (Mokré Lazce) dal o jednu méně.

Zápas 1. kola divize F Krnov - Bruntál 0:1, který se hrál 7. srpna 2022, sledovalo 985 diváků.
Zaostřeno na fotbal: Kdo byl v divizi pořád na hřišti a dával góly? Podívejte se

Žebříčky brankářů vedou s pěti vychytanými nulami Filip Chvěja (A - Darkovičky) a Jakub Stach (B - Stonava). Celkem 1202 minut strávili na hřišti Jan Tichý a Petr Klimek (A - oba Krásné Pole), což bylo nejvíc z obou skupin.

Celkem pět červených karet viděli fotbalisté Hradce nad Moravicí (A), hned osm žlutých dostal Martin Valigůra (B - Čeladná), o jednu méně pak Michal Josefus (A - Štěpánkovice).

Z nejvyšší výhry se radoval tým Libhoště (B), který porazil Čeladnou 14:1. Celkem 450 fanoušků přišlo na zápas „áčka“ Kozlovice - Darkovičky (0:1), což byla nejvyšší návštěva v celé soutěži.

Zápas 10. kola krajského přeboru Oldřišov - Dolní Datyně 0:1.
Zaostřeno na fotbal: kdo dal v kraji 16 gólů a vychytal devět nul? Podívejte se

Podívejte se na kompletní statistiky podzimní části I.A třídy, které pro vás Deník připravil.

Nejvíc nastřílených gólů:

Skupina A:

39 - Kravaře

38 - Ludgeřovice

37 - Mokré Lazce

Skupina B:

42 - Libhošť

39 - Raškovice

34 - Stonava

Zápas 6. kola Horní Suchá - Baník Albrechtice 2:0

Nejméně nastřílených gólů:

Skupina A:

22 - Město Albrechtice, Kozlovice, Štěpánkovice

23 - Darkovičky, Jistebník, Hradec n. M.

25 - Chlebičov, Strahovice

Skupina B:

9 - Lok. Petrovice

10 - Čeladná

17 - Lučina

Zápas 12. kola Chlebičov - Strahovice 2:1

Nejméně inkasovaných gólů:

Skupina A:

13 - Darkovičky

17 - Kravaře

18 - Ludgeřovice

Skupina B:

9 - Stonava

17 - Bystřice

18 - Smilovice

Zápas 7. kola Libhošť - Raškovice

Nejvíce inkasovaných gólů:

Skupina A:

46 - Hradec n. M.

41 - Jistebník

38 - Strahovice

Skupina B:

76 - Čeladná

31 - Lok. Petrovice, Libhošť

30 - Tichá, Lučina

Zápas 7. kola Stonava - Staré Město 4:0

Nejlepší střelci:

Skupina A:

13 - Zbyněk Pospěch (Mokré Lazce)

12 - Jakub Ševčík (Krásné Pole), David Zbořil (Ludgeřovice)

9 - Pavel Galvas (Mokré Lazce), Radim Baranek (Kravaře), Lukáš Moravec (Darkovičky), Patrik Ožvolda (Krásné Pole)

Skupina B:

14 - Přemysl Haník (Libhošť), Martin Vlachovič (Smilovice)

13 - Filip Przyczko (Smilovice), Jan Smolarčík (Libhošť)

12 - Antonín Chumchal (B. Albrechtice)

Zápas 7. kola Kravaře - Město Albrechtice 5:0

Brankáři s nulou:

Skupina A:

5 - Filip Chvěja (Darkovičky)

3 - Denis Černý (Kozmice), Lukáš Hudeček (Kravaře), Jan Tichý (Krásné Pole)

2 - Daniel Kmínek (M. Albrechtice), Patrik Minarčík (Mokré Lazce)

Skupina B:

5 - Jakub Stach (Stonava)

4 - Jakub Galusik (Bystřice), Tomáš Kroužek (Smilovice)

3 - Ondřej Bocek (Dobratice), Jan Filipec (Lučina), Tomáš Herdzina (Horní Suchá), Vojtěch Uher (Staré Město)

Zápas 13. kola Lokomotiva Petrovice - Horní Suchá 0:2

Nejvíc červených karet:

Skupina A:

5 - Hradec n. M.

3 - Štěpánkovice, Jistebník

2 - Město Albrechtice, Mokré Lazce

Skupina B:

3 - Staré Město

1 - Bystřice, Čeladná, Jablunkov, Libhošť, Lučina, Smilovice, Stonava

Nejtrestanější hráči - ČK:

Skupina A:

1 - Štěpán Poštulka, Matyáš Lichý, Tomáš Krejsa, Tomáš Manderla, Tomáš Moc (Hradec n. M.), Filip Stromský, Rostislav Heider, Dušan Novák (Štěpánkovice), Jaromíš Rašek, Patrik Nykš, Pavel Černoch (Jistebník), Milan Machalický, Matěj Čanecký (M. Albrechtice), Pavel Galvas, Tomáš Kosňovský (M. Lazce), Jan Boček (Strahovice), Marek Švábík (Stará Bělá), Pavel Krpec (Kozlovice), Radim Baranek (Kravaře), Daniel Mlýnek (Kozmice), Cyril Josefus (Chlebičov)

Skupina B:

2 - Tomáš Hodula (Staré Město)

1 - Štěpán Krátký (Bystřice), Vojtěch Uher (Staré Město), Jakub Puczok (Jablunkov), Nikolas Stroka (Smilovice), Michal Ruisl (Stonava), Erik Smítal (Lučina), Leo Uhlík (Čeladná), Jan Smolarčík (Libhošť)

Zápas 6. kola Libhošť - Bystřice 2:3

Nejtrestanější hráči - ŽK:

Skupina A:

7 - Michal Josefus (Štěpánkovice)

6 - Zbyněk Pospěch, Pavel Galvas (Mokré Lazce), Jakub Ševčík (Krásné Pole), Matěj Moučka (Jistebník)

5 - Jakub Štandl, David Coufal (Jistebník), Dušan Novák, Jiří Smažík (Štěpánkovice), Tomáš Gellner, David Bílý (Ludgeřovice), David Drexler (Chlebičov), Šimon Krpec (Kozlovice), Jan Heger (Kravaře), Daniel Mlýnek (Kozmice), Milan Machalický (M. Albrechtice), David Mašlanka (Kr. Pole), Tomáš Miškařík (St. Bělá)

Skupina B:

8 - Martin Valigůra (Čeladná)

6 - Vojtěch Borgosz (Smilovice), Antonín Chumchal (B. Albrechtice), Roman Koloničný (Raškovice), Lukáš Baron (Bystřice)

5 - Michal Lys (Čeladná), Dominik Dobiáš /Dobratice), Patrik Čapka (Libhošť), Tomáš Nieslaník (Jablunkov)

Zápas 2. kola Baník Albrechtice - Jablunkov 1:1

Nejvíc odehraných minut

Skupina A:

1202 - Jan Tichý, Petr Klimek (Krásné Pole)

1200 - Denis Černý (Kozmice)

1197 - Patrik Adamčík, Jakub Klečka, Filip Chvěja (Darkovičky)

Skupina B:

1199 - Ondřej Skotnica, Marián Causidis (Dobratice)

1196 - Tomáš Kocián, Daniel Fajčák (Tichá)

1195 - Daniel Symerský, Zbyněk Melčák (Libhošť)

Zápas 1. kola Dobratice - Horní Suchá 3:0

Nejvyšší vítězství:

Skupina A:

2:7 - Jistebník - Mokré Lazce

6:1 - Ludgeřovice - Jistebník, Kozmice - Štěpánkovice, Ludgeřovice - Strahovice

5:0 - Kravaře - M. Albrechtice

Skupina B:

1:14 - Čeladná - Libhošť

10:0 - Bystřice - Čeladná

8:1 - Horní Suchá - Čeladná

0:7 - Čeladná - Dobratice

Zápas 12. kola Horní Suchá - Čeladná 8:1

Nejvyšší návštěva diváků:

Skupina A:

450 - Kozlovice - Darkovičky 0:1

400 - Strahovice - Kravaře 3:5

350 - Kravaře - Krásné Pole 1:0

Skupina B:

327 - Horní Suchá - Baník Albrechtice 2:0

297 - Staré Město - Tichá 3:1

250 - Baník Albrechtice - Bystřice 1:1

Nejnižší návštěva diváků:

Skupina A:

48 - Hradec n. M. - M. Lazce 2:3

50 - Jistebník - Hradec n. M. 4:2, Jistebník - M. Lazce 2:7, Jistebník - Kozlovice 2:3

60 - Strahovice - Štěpánkovice 0:2

Skupina B:

30 - Tichá - Bystřice 3:0

40 - Jablunkov - Bystřice 0:2, Bystřice - Čeladná 10:0

46 - Smilovice - Lučina 2:0


Načítám tabulku ...

Načítám tabulku ...