„Říkali jsme si, že hru, kterou předvádíme není špatná. Jen tomu chybí góly. Potřebovali jsme se dostat do vedení, to se nám v Karviné podařilo. Do tohoto okamžiku jsme byli jednoznačně lepším týmem, měli jsme šance, a vidíte, domů se vracíme s prázdnou,“ řekl se smutným tónem v hlasu Aleš Nešický, záložník Slezského FC Opava. Karviná po inkasované brance prostřídala, změnila rozestavení na 4-4-2. „Zjednodušili hru. Změnou rozestavení dávali dlouhé balóny na Papadopoluse s Hašou, kteří to sklepávali do stran. Do vápna začaly létal centry, hned první přines vyrovnání. Druhá branka nás zlomila,“ přiznal střelec jediné opavské branky.

První hodina hry se hrála pod taktovkou Opavy. „Snažili jsme se o naší hru. Měli jsme na kopačce druhý gól. Škoda, že Matěj Helešic šanci neproměnil. Kdyby to dal, vyhrajeme,“ je si jistý osmadvacetiletý fotbalista. Gól Aleše Nešického byl hodně povedený. „Dobře jsme otočili hru na pravou stranu. Mondy zatáhl balon, odcentroval na přední tyč. Viděl jsem tam díru, střílel jsem z jedničky a spadlo mi to tam,“ popisoval svou trefu. „Bohužel na body to nestačilo,“ povzdechl si.

Opavští se ještě více přišpendli ke dnu tabulky. „Nic nebalíme, máme doma Příbram.. Do šedesáté minuty to bylo dobré. Konec musíme hodit za hlavu, soustředit se na Příbram a uspět. Dokonce je šestnáct kol, můžeme to zlomit,“ zakončil Aleš Nešický.