Celba měl přitom namířeno do Prostějova, nakonec zatím zůstává ve Slezsku. „Josef Celba u nás absolvuje páteční trénink a sobotní zápas v Púchově. Poté budeme řešit jeho budoucnost v našem klubu,“ řekl sportovní manažer SFC Opava Jaroslav Kolínek. Josef Celba během své kariéry oblékal dresy Baníku, Vítkovic a Třince. Do osmi zápasů nastoupil i v nejvyšší soutěži.

Jak již Deník informoval, Opava má na radaru také polského útočníka Oskara Frygiera. Jednadvacetiletý hráč naposledy působil v klubu Kotwica Kołobrzeg. Fotbalově vyrostl ale v Gdaňsku. „Oskar se do tréninku zapojí v pondělí,“ potvrdil Kolínek.

Opavští basketbalisté trénovali jízdu zručnosti. Foto: Alexandra Šimonová, Dominik Jánoš
MRKNĚTE: Opavští basketbalisté krotili auta, Gniadek a spol driftovali

Naopak ve slezské metropoli již nepokračuje Miloš Vučič. „Přišel k nám na doporučení. Bohužel stejně jako Kováč, měl kondiční deficit. Nikoho nezatracujeme, ale momentálně nejsme v situaci, abychom dávali někoho dávali kondičně dohromady,“ podotkl sportovní manažer Slezského FC Opava.

Otazník nadále visí nad příchodem Vojtěcha Hadaščoka. Ten má ale vedle Opavy i nabídky ze zahraničí. Co se týká osoby Josefa Hnaníčka, tak ten nabídku od Slezského FC Opava má na stole. „S Pepou Hnaníčkem jednáme,“ řekl Kolínek. O zkušeného zadáka má ale zájem také slovenská Senica, která údajně krouží také okolo dalších dnes již bývalých fotbalistů Mondeka s Dedičem.