„Jsem zklamaný, zápas se Slavií pro nás dopadl krutě,“ soukal ze sebe Nemanja Kuzmanvič. „Vlastními chybami jsme si utkání pokazili. Slavia u nás jednoduše vyhrála,“ pokračoval devětadvacetiletý útočník.

Jedním ze zlomových okamžiků zápasu bylo vyloučení Tomáše Smoly, do inkriminovaného okamžiku nejlepším hráčem na hřišti. „Když si vezmete, jaké chyby jsme udělali, je to až trestuhodné. Soupeř šel dvakrát sám na kasu po nákopech, kterým nepředcházely ani naše ztráty,“ kroutil hlavou Kuzmanovič a pokračoval: „Pak se necháme hloupě vyloučit, když Tomáš Smola dostane dvě žluté karty za pět minut. První za kecy, druhá za strčení do hráče,“ hledal srbský fotbalista příčiny pondělního neúspěchu. „Dostali jsme třetí gól a v deseti už to pak bylo těžké,“ dodal.

Opava inkasovala první gól od Zmrhala, dokázala se ale zvednout a výsledek otočit. „Pomohla nám penalta, kterou Zavoš proměnil, přežili jsme šance a dali se do kupy. Vyšel nám začátek druhého poločasu, dali jsme druhý gól, dařilo se nám napadat soupeřovu rozehrávku. Bohužel pak přišel náš kolaps,“ zlobil se autor čtyř ligových branek.

Kuzmanovič se trefil proti Slavii už i v Edenu, nyní se zapsal mezi střelce znovu. „Je hezké trefit se podruhé proti Slavii, ale k čemu, když nemáme ani bod,“ mávl rukou opavský kapitán.

Závěr zápasu byl hodně o emocích. Dokonce došlo ke strkanici u slavistické lavičky. „Joel šel pro míč, někdo ze slavistů na něj pokřikoval, šli jsme ho bránit. Nakonec to bylo v klidu,“ zakončil povídání Nemanja Kuzmanovič.