Opavská kabina ale svého bývalého kouče neřeší. „Soustředíme se sami na sebe, trenér Skuhravý nás nezajímá,“ hlásí svorně hráči Slezského FC Opava.

„Z důvodu, že Roman v Opavě působil, je to jak se říká, ta pomyslná třešinka na dortu. Osobně utkání na Dukle vnímám, jako zápas, v kterém chceme bodovat. Uděláme maximum, abychom se domů nevrátili s prázdnou,“ podotkl kouč Slezského FC Opava Ivan Kopecký. Výhodou Dukly může být fakt, že trenér Skuhravý zná Slezany jako své boty. „Víme, že Roman Opavu dobře zná, ale vždycky máte možnost soupeře čím překvapit, věřím, že se nám to podaří,“ míní osmačtyřicetiletý stratég.

Toho, že by mohlo v hostující kabině dojít k přemotivování, se trenér nebojí. „S hráči se ještě na toto téma budeme bavit. Mají jedinečnou možnost ukázat, že na ligu mají,“ podotkl Ivan Kopecký.

K zápasové sestavě řekl: „Máme drobné šrámy, o nominaci se rozhodneme, až před odjezdem. Proti Jihlavě dostali šanci hráči, kteří zatím toho moc neodehráli. Rozhodně na sebe ale upozornili,“ zakončil Ivan Kopecký. Utkání na Dukle má výkop v neděli od 15 hodin.