Hned v úvodu udělal roh Manzia. Po Zavadilově rozehrání se dostal odražený balon k Šulcovi, jehož střela letěla těsně vedle. V 9. minutě pálil mimo Hrabina. Ve 13. minutě se z ničeho nic dostal ke střele Jakub Mareš a Fendrich, měl plné ruce práce.

Ránu nejlepšího střelce Teplic vyrazil na roh. Hostující kapitán se o pár chvilek později do šance dostával znovu, v rozhodujícím momentu ho ovšem o balon obral Žídek.

Ve 28. minutě provedla Opava rychlý výpad. Manzia balon netrefil, Hrabina už ano a Severočeši srazili míč na roh. Čtvrthodiny před poločasem z dobré pozice pálil nad Řezníček. O dvě minuty později se uvolnil Jakub Mareš a Fendrich vytáhl další pohotový zákrok ze svého repertoáru.

Druhý poločas začal šancí Šulce, Grigar jeho hlavičku lapil. A opět Šulc, tentokrát byla jeho střela sražena na roh. Další nebezpečí přinesl Zapalač, avšak Grigar míč vyrazil.

V 73. minutě fauloval Shejbal Mondeka, zápas pro něj skončil a Opavě se naskytla dobrá standardka. Jenomže Zavadil trefil pouze zeď.

Opavští měli převahu, ale nedokázali se gólově prosadit. Dedičovu patičku lapil Grigar, střela Zapalače byla sražena na roh. Nakonec zbyly domácím oči pro pláč.

V závěru vyrazil Fendrich centrovaný míč Petra Mareše, k němu se dostal Jakub Mareš a poslal hosty do vedení. Hned na to byl po faulu na Žídka vyloučen Petr Mareš, nicméně Opava už s výsledkem nic neudělala.

Opava – Teplice 0:1 (0:0)

Branka: 86. J. Mareš. Rozhodčí: Berka – Flimell, Vlček. ŽK: Jursa, Mondek, Hrabina – Paradin, P. Mareš. ČK:73. Shejbal, 90. P. Mareš. Diváci: 3212

Opava: Fendrich – Hrabina, Simerský, Svozil, Žídek – Jursa (90. Schaffartzik), Zavadil – Manzia (57. Zapalač), Šulc, Mondek – Dedič. Trenéři: Alois Grussmann, Josef Dvorník.

Teplice: Grigar – Paradin, Čmovš, Shejbal – Vondrášek, Kodeš, Kučera, P. Mareš, Hyčka – Jakub Řezníček (86. Jindráček), J. Mareš (90. Vyhnal). Trenér: Stanislav Hejkal