„Všech osmnáct prvoligových klubů FORTUNA:LIGY od nás postupně dostane zapůjčeny automobily značky Škoda, Hyundai a Ford,“ oznámil Pavel Louda, majitel společnosti Louda Auto. Jedná se podle něj o strategické partnerství s víceletou perspektivou, která zajistí fotbalovým klubům maximální mobilitu. 

„Jsme velice rádi, že můžeme využívat zbrusu nové vozy společnosti Louda auto. Nejen pro nás v Opavě, ale pro všechny kluby FORTUNA:LIGY je to velká pomoc. Velice si vážíme, že i navzdory této nejisté době se najde partner, který dokáže podpořit fotbal,“ poznamenal sportovní manažer Slezského FC Opava Pavel Zavadil.

„Náš vozový park se rozroste hned o několik automobilů značky Škoda, Hyundai či Ford. Nabídka aut je opravdu široká a nabízí rozmanité využití, takže například i našim masérům nový vůz poslouží dokonale,“ vzal si slovo trenér Radoslav Kováč.

Společnost Louda Auto, největší dealer nových vozů Škoda, zastupující dalších 10 značek automobilů a současně prodejce zánovních ojetých vozů pod značkou Louda Auto+, se od ledna 2021 stává oficiálním partnerem Ligové fotbalové asociace (LFA).

Je to poprvé v české historii, kdy se český prodejce aut stává partnerem nejvyšší fotbalové ligy. Ta již v minulosti uzavřela partnerství například s největší středoevropským autobazarem nebo s velkým importérem nových aut.

„Partnerství s ligovým fotbalem marketingově využijeme především pro zviditelnění našich pěti prodejen Louda Auto+, které obchodují se zánovními i ojetými vozy a poskytují zákazníkům řadu unikátních plusů, ať už v oblasti garancí nebo financování,“ připomněl ředitel prodeje ojetých vozů Louda Auto+ Robert Imling.

Vozy budou fotbalovým klubům vyměněny za nové vždy po půl roce, jako zánovní pak budou s plnou zárukou nabídnuty veřejnosti prostřednictvím sítě autobazarů Auto Louda+. Ty sídlí v Praze, Poděbradech, Pardubicích, Svitavách a Teplicích, a to v sousedství prodejen nových vozů Louda Auto.