„Z naší strany to byl dobrý zápas, i když domácí dali v páté minutě tyčku. Snažili jsme se být od prvních minut hodně aktivní, byl tam z naší strany dobrý pohyb,“ začal utkání hodnotil Alois Skácel, asistent trenéra Radoslava Kováče. „Podařilo se nám vstřelit i gól a troufnu si říci, že zasloužený. Šla nám i kombinace, dobře jsme rozbíhali, kluci se ukázali v dobrém světle, “ pokračoval Kováčův asistent.

„Do druhého poločasu vstoupili domácí agresivně. ¨My jsme ale mohli přidat druhý gól. Střela Nešického podle nás byla za čarou, vzali nám regulérní gól,“ zlobil se Skácel. Fastav nakonec díky Poznarovi vyrovnal. „Naše tradiční chyba. Poznar to vyřešil skvěle,“ hlesl trenér.

Opavští si definitivně zpečetili na zlínské Letné svůj sestup. „Je to smutné, bohužel. Když se podíváte na tabulku, jsme týmem, který dával nejméně gólů, to byl náš celosezónní problém,“ konstatoval Skácel.

V týdnu sáhlo klubové představenstvo k prvním změnám, dá se říci, že zvláštním. Jak vidí svou budoucnost realizační tým? „S trenérem máme smlouvu ještě na dva roky. Uvidíme ale, co nyní přijde,“ zakončil Skácel.